AS Řím zase perlí na Twitteru. Tajnou posilu schoval pod masku | iSport.cz
10. června 2018 • 22:15

AS Řím zase perlí na Twitteru. Tajnou posilu schoval pod masku

Autor: hnh
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Plzeň - Mladá Boleslav: Viktoria v sedmém nebi! Mihálik zvyšuje už na 7:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Netradiční představení posily. AS Řím přidal na svůj twitterový účet koláž, z níž fanoušci rozluštili jméno nové akvizice až díky rozpoznání typického gesta. Na obrázku se objevuje trojice již dotažených přestupů, které doplňuje fotbalista skrývající se za maskou vlka.„Monchi tvoří přesuny.“ Přesně takový vzkaz vyslalo AS Řím spolu s povedenou koláží. Na ní se objevuje trojice posil v podobě Ante Corice, Bryana Cristantea a Ivana Marcana. Ty pak doplňuje fotbalista skrytý za maskou vlka. Fanoušci si pak spojili gesto v podobě ukazováčku směřujícího do nebe spolu s křidelníkem Ajaxu Amsterdam Justinem Kluivertem, synem někdejšího slavného nizozemského fotbalisty Patricka Kluiverta.

 

Právě jeho přesun by měl být podle italských médií zkompletován v příštích hodinách. Do Ajaxu by přitom mělo putovat 15 milionů eur (387 mil. korun) plus 5 milionů euro (129 mil. korun) na možných bonusech.

 

Není to však ani zdaleka poprvé, co AS Řím vtipně oznamuje nadcházející transfer. Patřičného uvítání se dočkal například i český útočník Patrik Schick, jehož Římané příchod uvedli vtipným videem. 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud