10. června 2018 • 22:15

AS Řím zase perlí na Twitteru. Tajnou posilu schoval pod masku

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Netradiční představení posily. AS Řím přidal na svůj twitterový účet koláž, z níž fanoušci rozluštili jméno nové akvizice až díky rozpoznání typického gesta. Na obrázku se objevuje trojice již dotažených přestupů, které doplňuje fotbalista skrývající se za maskou vlka.„Monchi tvoří přesuny.“ Přesně takový vzkaz vyslalo AS Řím spolu s povedenou koláží. Na ní se objevuje trojice posil v podobě Ante Corice, Bryana Cristantea a Ivana Marcana. Ty pak doplňuje fotbalista skrytý za maskou vlka. Fanoušci si pak spojili gesto v podobě ukazováčku směřujícího do nebe spolu s křidelníkem Ajaxu Amsterdam Justinem Kluivertem, synem někdejšího slavného nizozemského fotbalisty Patricka Kluiverta.

 

Právě jeho přesun by měl být podle italských médií zkompletován v příštích hodinách. Do Ajaxu by přitom mělo putovat 15 milionů eur (387 mil. korun) plus 5 milionů euro (129 mil. korun) na možných bonusech.

 

Není to však ani zdaleka poprvé, co AS Řím vtipně oznamuje nadcházející transfer. Patřičného uvítání se dočkal například i český útočník Patrik Schick, jehož Římané příchod uvedli vtipným videem. 

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze