Další paráda v malém fotbale! Mladí Češi udolali Slovensko a mají zlato z MS | iSport.cz
7. října 2018 • 22:00

Další paráda v malém fotbale! Mladí Češi udolali Slovensko a mají zlato z MS

Autor: ČTK
Čeští hráči se radují na mistrovství světa v malém fotbale do 21 let
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu! RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu!
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští reprezentanti vyhráli domácí mistrovství světa v malém fotbalu do 21 let. V dnešním finále v Praze porazili Slovensko 2:1. Už v poločase vedli o dvě branky po trefách Daniela Kasala a Dominika Fejla, soupeř už jen snížil díky gólu Tomáše Mikluše. Další slovenské šance zneškodnil brankář Václav Šlégr.Stejným poměrem zvládl český tým semifinále proti Itálii. Ještě větší drama prožil ve čtvrtfinálovém utkání s Maďarskem, které po výsledku 2:2 porazil na penalty. V základní skupině si domácí hráči poradili s Japonskem (7:1), Kolumbií (5:0) a Švýcarskem (9:0).

Vítězství jednadvacítky na domácím MS je dalším úspěchem českého malého fotbalu. V srpnu triumfovala seniorská reprezentace na evropském šampionátu v Kyjevě a navázala na loňské prvenství na mistrovství světa.

 
Články odjinud


Články odjinud