Opilý rozhodčí na Beroun - Slaný! Zlitý sudí se válel před dorostenci | iSport.cz
23. září 2019 • 10:10

Ostuda v Berouně. Totálně zlitý sudí se válel před dorostenci

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Středočeský rozhodčí Milan Šefara si pořádně zavařil. V neděli měl asistovat na zápasech dorostenců mezi Berounem a Slaným, jenže na hřiště Na Ostrově dorazil na první pohled opilý. Rovně chodit nedokázal a než ho odvedli z trávníku, několikrát upadl. Jeho chování už řeší vedení Středočeského fotbalového svazu.„Chování rozhodčího Milana Šefary je zcela neakceptovatelné. Za Komisi rozhodčích Středočeského krajského fotbalového svazu mohu říci, že si neumím představit jeho další působení v soutěžích SKFS. Pro jeho jednání a chování neexistuje žádná omluva či polehčující okolnost," prohlásil předseda středočeské komise rozhodčích Pavel Mareš. 

Video, které se šíří po sociálních sítích, mluví za vše. Rozhodčí Šefara na něm není schopný rovně chodit ani podle postranní čáry, po pokusu o několik rychlých kroků dvakrát skončí na zemi. V tu chvíli je i místní omladině jasno, že muži ve žlutém není špatně z nachlazení. 

Komise rozhodčích už na rozhodčího podle svého předsedy podala podnět krajské disciplinárce. K celé události je také svoláno mimořádné zasedání Komise rozhodčích SKFS.

Opilého rozhodčího v dorosteneckém zápase museli uklidit pořadatelé
Opilého rozhodčího v dorosteneckém zápase museli uklidit pořadatelé

Pořadatelé se na videu snaží domluvit s hlavním rozhodčím, podle zápisu Tomášem Brožkem, který ale namol opilého rozhodčího nechává na čáře. Komentář „tohle píská děti, ty krávo“ hovoří za vše. Celá scéna se odehrává v neděli před polednem.

Do následujícího utkání mladších dorostenců už Milan Šefara nedovrávoral. „Z důvodu jeho podnapilého stavu,“ potvrdil v zápise hlavní arbitr zápasu mladších dorostenců (a druhý asistent v utkání těch starších) Marek Špidra.

„Jeho nezpůsobilý stav byl zjevný před utkáním a proto jsme se a kolegou Brožkem rozhodli ho do utkání nepřipustit a vyměnit za rozhodčího OFS Kladno, který byl na utkání přítomen panem Lukášem Pískačem, který utkání odřídil v duchu fair play,“ píše se v zápise.

Skandální VIDEO! Opilý rozhodčí v Příbrami. Motal se, tancoval a spadl

Další VIDEO opilého sudího: Bodyguard ho vedl do kabiny, slávisté padali smíchy

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud