Beckham daroval dům za 8 milionů liber | iSport.cz
21. července 2008 • 20:06

Beckham daroval dům za 8 milionů liber

Autor: zdp
David Beckham s manželkou Victorií
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglická fotbalová star David Beckham se plácl přes kapsu a daroval svou dubajskou rezidenci v hodnotě osmi milionů liber rodičům své manželky Victorie.Ačkoli bude zmíněnou nemovitost formálně vlastnit i nadále hvězdý pár, pán a paní Adamsovi si mohou dům mezi palmami uzpůsobit k obrazu svému a pobývat v něm, kdykoliv se jim zamane.

Blízký zdroj z Beckhamova okolí k tomu uvedl: "David si uvědomil, že na svůj dubajský dům nebude mít vůbec čas. Jak známo pobývá nyní v Los Angeles a dost času také tráví v Londýně. Dubaj je tedy pro něj přeci jen trochu z ruky."

David Beckham se tedy po dohodě se svou ženou rozhodl, že dům bude ideálním dárkem pro manželčiny rodiče Jackie a Tonyho. Mají prý veliké zásluhy na blahu rodiny a tak si jej plně zaslouží.

Fotbalista se dále nechal slyšet, že do domu na ostrově jednou či dvakrát do roka zavítá na rodinný dýchánek. Zda se ho budou účastnit i Davidovi rozvedení rodiče Ted a Sandra je otázkou. Do rezidence jim prý nikdo bránit nebude, ale musí se předem ohlásit manželům Adamsovým. Ti totiž od teď rozhodují o dění v luxusní vile.

Témata:  sport, fotbal, beckham
Články odjinud


Články odjinud