Zaútočí teroristé na Beckhama? | iSport.cz
27. prosince 2008 • 19:54

Zaútočí teroristé na Beckhama?

Autor: pj
David Beckham
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Místo toho, aby se těšil na svůj debut v dresu AC Milán, obklopuje Davida Beckhama strach z terorismu. Na Dubaj, kam zavítá příští týden, má údajně políčeno Al-Kajda.Slavný fotbalista, který momentálně hostuje v AC Milán, se představí fanouškům na Blízkém východě hned na několika veřejných prostranstvích. A 6. ledna zde s ostatními „rossoneri“ odehraje přátelský duel s Hamburkem.

Podle britských zpravodajů se Beckham vystavuje velkému nebezpečí. Hrozí totiž, že na Dubaj může kdykoliv (!) zaútočit Al-Kajda či Bin Ládinovi sympatizanti.

Nejmenovaný policejní zdroj listu Daily Star řekl, že se bezpečnostní složky připravují na nejhorší. „Plánujeme, jako kdyby se jednalo o státní návštěvu. Bezpečnostní opatření nemohou být vyšší,“ uvedl.

Policisté jsou na příchod hvězd připraveni, přesto strach nezastírají. Nejvíce se obávají autogramiád a tréninků. Fotbalisté se totiž s některými fanoušky střetnou tváří v tvář.

Beckhama proto budou hlídat ozbrojení bodyguardi 24 hodin denně. Navíc okolí kolem stadionu, kde budou fotbalisté AC Milán trénovat, bude uzavřeno.

Už počátkem tohoto roku britské ministerstvo zahraničí varovalo své obyvatele, že hrozba teroristických akcí ve Spojených Arabských Emirátech je „vysoká“. „Útoky by mohly být bezohledné a může k nim dojít kdykoliv,“ stálo ve zprávě.

 
Články odjinud


Články odjinud