Kdysi kopal za Slavii, teď se pral v přeboru | iSport.cz
3. května 2009 • 10:00

Kdysi kopal za Slavii, teď se pral v přeboru

Autor:
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE, VIDEO - Nadávky, rány rozhodcovským praporkem, kopance a plivance – až tak nechutně se umí chovat dospělí lidé během fotbalového zápasu mládeže. Skutečně hotové vzory mladých fotbalistů!Případ, který se stal minulou neděli během utkání pražské 1. A třídy starších žáků mezi Tempem a Libuší B (5:0), je o to hrozivější, že hlavní postavou výtržností byl trenér hostí a bývalý hráč Slavie a Blšan Rostislav Hertl (37).

Běsnění Rostislava Hertla mírnil jeho syn
Běsnění Rostislava Hertla mírnil jeho syn


Kouči Libuše se za stavu 3:0 pro domácí nelíbilo, jak rozhodčí Vojnovič posuzuje zákroky Tempa, a rozhodl se, že si to se sudím vyříká přímo na hřišti.„Trenére, nechte ho bejt,“ radili hráči, ale marně. Hertl byl po krátké diskuzi poslán »na tribunu«. „Když odcházel, jeden z diváků mu řekl, aby se hodil do klidu. To ho rozzuřilo,“ tvrdí trenér Tempa Ivo Flaks.

Situaci pak vyhrotil domácí čárový rozhodčí, který se jal uklidňovat konfl ikt s praporkem v ruce – na trenéra hostí ho použil coby obušek. Strhla se mela a Hertl řádil kolem střídačky Tempa. Napadl jednu z přítomných maminek, další přítomné pokopal a poplival.

Nebýt jeho syna, který na něm po celou dobu incidentu visel a snažil se ho umravnit, mohlo být ještě hůř. Situace se ale nakonec uklidnila a zápas byl dohrán.

„Čekáme na vyjádření pražského svazu a pak se k tomu nějak postavíme,“ řekl Ivan Voborník, sekretář libušského klubu. Disciplinární komise pražského svazu zasedala ve čtvrtek, ale kvůli nepřítomnosti Hertla projednávání skandálu odročila. „Pan Hertl je předvolán na příští zasedání komise,“ uvedl sekretář komise Jaroslav Pavelka.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud