Haška neodvolali, Kapr si vše rozmyslel | iSport.cz
3. června 2010 • 17:28

Haška neodvolali, Kapr si vše rozmyslel

Autor: ČTK
Ivan Hašek se o funkci předsedy obávat nemusel
TOP VIDEA
Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru
LIGOVÝ INSIDER: Mocným se pomáhá, Balutu chápu. Fauly jsem ale viděl LIGOVÝ INSIDER: Mocným se pomáhá, Balutu chápu. Fauly jsem ale viděl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Střížkovští Bohemians Praha se nepokusili změnit dnešní mimořádnou valnou hromadu ČMFS v Nymburce, která se zabývá spory v odvolací a revizní komisi, na volební. Neiniciovali hlasování o odvolání některých činovníků výkonného výboru v čele s předsedou fotbalového svazu Ivanem Haškem, přestože to před čtrnácti dny avizovali.Představitelům Bohemians Praha se nelíbí vysoký trest, který jejich klubu udělila disciplinární komise za nenastoupení k duelu 24. ligového kola proti konkurenčním Bohemians 1905 a nedostatečnou spolupráci v souvislosti s korupční kauzou Olomouc.

Komise udělila Střížkovu pokutu šest milionů korun a odečetla jim 20 bodů, což znamenalo definitivní pád klubu do druhé ligy.

Vedení Bohemians to považuje za účelovou likvidaci klubu ze strany ČMFS, a proto před dvěma týdny oznámilo, že navrhne, aby se na dnešní valné hromadě hlasovalo o odvolání některých členů výkonného výboru v čele s Haškem.

Střížkovský šéf Karel Kapr tvrdil, že s návrhem změnit valnou hromadu na volební rozhodně nejsou Bohemians Praha ve fotbalovém hnutí sami.

Nakonec však Střížkovští k avizovanému kroku v Nymburce nesáhli. "Haška jsme probírali v našem fóru a na poslední chvíli jsme se rozhodli, že mu dáme ještě jednu šanci. Měl by být podle nás ale více razantní," prohlásil Kapr.

Zopakoval, že podporu měli Bohemians značnou, prý by se ale nestihla včas podat přihláška pro nového kandidáta.

Program mimořádné valné hromady se tak oproti původnímu nijak nezměnil, v současné chvíli delegáti hlasují o složení odvolací a revizní komise.

 
Články odjinud


Články odjinud