Rooneyho mejdan: Chlast, řev a močení na ulici | iSport.cz
2. srpna 2010 • 15:15

Rooneyho mejdan: Chlast, řev a močení na ulici

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na mistrovství světa jste si ho nevšimli, během jeho dovolené je ale o fotbalistovi Waynu Rooneym slyšet až až. Útočník Manchesteru se o víkendu spolu s partičkou a manželkou Coleen vypravil na velký tah, na němž byl pro změnu opravdu za hvězdu. Házel do sebe jednoho panáka vodky za druhým, mejdan končil až před šestou ranní. Opilý Angličan se stačil vymočit na ulici, pak už se odpotácel do taxíku a zmizel.Tohle byl tedy pořádný večírek. Anglický útočník Wayne Rooney o víkendu v centru Manchesteru slušně „zapařil“ s kamarády a svou manželkou Coleen. Pouhý týden před tím, než ho s United čeká utkání o Community Shield (jakýsi anglický Superpohár), dováděl v hospodě do půl šesté ráno.

Co začalo jako nevinný večer s jeho milou v jedné z čínských restaurací ve městě, zvrhlo se podle listu The Sun v rozjeté alkoholické orgie. Rooney se spolu s kumpány zpíjel vodkou, kouřil na veřejnosti cigarety, vyřvával na celý podnik sprosté písně a tancoval na stole.

Foto Archiv

Jeho hulákání bylo hodně slyšet i brzy ráno na ulici. Kolem něj už chodili dělníci na ranní šichtu, když Rooney odhodil poslední zábrany. Stoupnul si kousek od hospody ke zdi a na ulici, která se rozhodně nedá označit za zapadlou, se bez ostychu vymočil. Chvíli poté se jen díky pomoci své manželky vyškrábal na sedadlo taxíku a odjel se vyspat domů.

Fanoušky United jeho chování podráždilo. Manchester právě v těchto dnech podstupuje nepříjemnou předsezonní přípravu. Zatímco Rooney a další fotbalisté, kteří hráli na nedávném mistrovství světa, dostali od Alexe Fergusona pár dnů dovolené navíc, jejich spoluhráči už tvrdě dřou.

Coleen RooneyColeen RooneyFoto AFP

Rooneyho chování navíc neodsuzují jen příznivci, ale i představitelé města. „Hodlám mu napsat dopis, aby se propříště takových excesů vyvaroval. V případě další podobné akce se vystavuje nebezpečí přísného postihu,“ prohlásil mlvučí manchesterské radnice Pat Karney.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud