Polský fanda urážel Sionka: Pepíci, zbabělci! | iSport.cz
5. srpna 2010 • 11:42

Polský fanda urážel Sionka: Pepíci, zbabělci!

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
3
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - Sönderjyske 3:0. Viktoria jde v EL dál, čeká ji cesta do Izraele
Vémola promluvil o Mikuláškovi, rozchodu i drogách: Pešta? Bulík, ale něco dokázal
VŠECHNA VIDEA ZDE

AUDIO - Sparťanský záložník Libor Sionko pořádně namíchnul polské fanoušky. Poté, co dostal v zápase 3. předkola Ligy mistrů proti Lechu Poznaň červenou kartu za nevybíravý faul, mu pěstí hrozil celý stadion. Fotbalového reprezentanta pak jistý domácí fanoušek hrubě urážel ještě když Sionko dlouho po utkání rozmlouval s českými novináři.Něco takového se moc často nevidí. Záložník Sionko dával po zápase s domácím Lechem rozhovor českým novinářům, když se mixzónou rozlehl naštvaný křik. Do vyloučeného sparťana se přes hlouček žurnalistů pustil starší domácí fanoušek.

„Pepíci, tchoři, zbabělci! Vždycky jste byli zbabělci!“ křičel na celou mixzónu. Novináři se ho pokoušeli utišit, to ho ale jenom ještě víc navztekalo. Svůj hněv nasměroval právě k Sionkovi, jednomu ze dvou červených hříšníků Sparty v utkání.

Poslechněte si celý incident na AUDIU:

Polský fanoušek nadává Sionkovi

Co na to fotbalista? Měl z toho legraci. „Utíkej. Běž domu,“ vzkazoval mu klidným hlasem a na narušitele škodolibě mával rukou.

Polák s bojovně vytrčenou bradou pokřikoval: „Co utiekaj? Co utiekaj?“ To už ho ale ochranka tahala pryč.

Jeho popuzený řev se ozýval už jen kdesi z dálky, čemuž se Sionko pobaveně usmíval. „Takhle to zhruba probíhalo na hřišti i v tunelu, ještě než utkání vůbec začalo,“ popisoval hráč postupující Sparty.

Fanoušci Poznaně podporovali svůj tým vydatně.
Fanoušci Poznaně podporovali svůj tým vydatně.

Vstoupit do diskuse
3
Články odjinud


Články odjinud