N'Zogbia zuří: Kouč odmítl podepsat jeho kamaráda | iSport.cz
16. srpna 2010 • 14:48

N'Zogbia zuří: Kouč odmítl podepsat jeho kamaráda

Autor: pj
Vstoupit do diskuse
0
Roberto Martinez, manažer Wiganu, a Charles N'Zogbia.
TOP VIDEA
Brno - Olomouc: Nebyl pod tlakem, přesto si Černín vstřelil výstavní vlastňák! 2:2
Brno - Olomouc: Velký závar před Mandousovou bránou zužitkoval Přichystal, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Francouzský fotbalista Charles N’Zogbia (24) má obrovský problém. V pátek předčasně opustil trénink Wiganu a v sobotu zmeškal první ligový duel sezony. Proč? Naštval se na trenéra, který odmítl angažovat jeho kamaráda!Wigan považuje jednání Charlese N’Zogbii za nedovolené porušení disciplíny a okamžitě jej potrestal pokutou 70 tisíc liber. To je v přepočtu asi 2,1 milionů korun.

Všechno nastartovala hráčova nespokojenost s manažerem Robertem Martinezem, který nenabídl smlouvu kamarádovi Sekou Baradjimu (26).

Senegalský fotbalista, který dříve oblékal dres West Hamu, byl ve Wiganu na testech, ale na kouče nezapůsobil tak, aby si vykopal profesionální kontrakt na delší dobu.

Když se to N’Zogbia dozvěděl, předčasně opustil páteční trénink. Na druhý den se připravoval individuálně a zmeškal tak první ligový duel s Blackpoolem, který mimochodem Wigan absolutně nezvládl a s nováčkem prohrál ostudně 0:4.

N’Zogbiovy neshody s trenérem Martinezem pravděpodobně urychlí jeho odchod z klubu. Nedávno byl totiž spojován s přestupem do Juventusu či Olympique Marseille.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud