5. října 2010 • 16:59

Fotbalista sáhnul rozhodčí na švába... Teda na prso!

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
3
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Svědík: Baník, nebo Polsko? Pozor, horká je ale pořád i plzeňská stopa!
VŠECHNA VIDEA ZDE

"Já jí pak ve sprše sáhnu na švába...." Vzpomínáte na legendární Ivánku, kamaráde, potažmo na odposlechy ve fotbalové korupční aféře? Mezi sudím Zejdou a Dagmar Damková, která byla terčem jeho nechutných poznámek, snad nakonec nedošlo. To fotbalista německé Herthy Peter Niemeyer si na krásnou sudí Bibi Steinhausovou sáhl. I když jen na ňadro a evidentně nechtěně...Tenhle bundesligový zápas mezi Herthou a Cáchami (0:0) by byl hodně nudný, kdyby ho nepískala právě sympatická blondýnka Steinhausová. A kdyby jí Niemeyer nechtěl poplácat po rameni.

Jenže šestadvacetiletý stoper, který vedle Steinhausové couval do obrany, se o pořádný kus netrefil a pohladil jednatřicetiletou hlavní rozhodčí po jejím prsu. A senzace byla na světě, video z celého "incidentu" už baví celý svět.

V první chvíli se asi nebavil jen hříšník Niemeyer, který se - hned jak zjistil, koho se to vlastně dotkl a kde - začal omlouvat. Ale krásná rozhodčí si jen narovnala odznak a všechno přešla s chápavým úsměvem.

"Myslím, že mimořádná situace to byla spíš pro něj, než pro mě," smála se pak v televizi ZDF Steinhausová.

Sudí Steinhausová celou situaci ustála s grácií Sudí Steinhausová celou situaci ustála s gráciíFoto /YouTube/

Vstoupit do diskuse
3

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud