Vrátil míč do hřiště hlavičkou.Tak ho vyvedli | iSport.cz
4. listopadu 2010 • 05:00

Vrátil míč do hřiště hlavičkou.Tak ho vyvedli

Autor: ČTK
Tohle se fanouškovi opravdu povedlo
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Že se v Anglii na fotbalových stadionech s fanoušky nemazlí, dokázalo nedělní derby mezi Aston Villou a Birminghamem. Domácí devatenáctiletý fanoušek Kieran Comerford využil míče letícího na okraj hlediště a povedenou rybičkou ho vrátil na trávník.Zatímco od ostatních fanoušků sklidil ovace, pořadatelé ho vyvedli ze stadionu, jelikož při své hlavičce překonal bariéru oddělující diváky od hřiště.

Incident okamžitě vyvolal diskuze o tom, zda nebyl zákrok proti fanouškovi příliš přísný. Comerford se sice na vteřinu dostal mimo hlediště, okamžitě se však vrátil za bariéru a nedělal problémy.

"Pořadatelská služba se řídila pokyny. Fanoušek porušil pravidlo, proto byl vyveden," řekl generální ředitel Aston Villy Charles Krulak.Vzápětí však dodal, že pokyny pro pořadatele upraví.

"Už jsem se sešel s šéfem bezpečnosti, aby pořadatele proškolil, jak mají v takových situacích s fanoušky zacházet. Přehnaná reakce pořadatelů totiž může zničit atmosféru na stadionu stejně rychle jako špatný fotbal," citoval Krulaka deník Daily Mail.

Právě Comerfordův kousek totiž fanoušci ocenili největším aplausem za celé utkání, které skončilo bezbrankovou remízou. Naopak zásah pořadatelů byl odměněn pískotem. "Ta moje hlavička byla nejlepším momentem celého zápasu, tak jsem ani o nic nepřišel," reagoval podle britského tisku na své vyvedení z úvodu druhé půle Comerford.

Anglie je nekompromisním zacházením s problémovými fanoušky pověstná. Výjimkou nejsou doživotní zákazy vstupu na stadion. I proto má Premier League nejmenší problémy s fanoušky při zápasech ze všech předních evropských lig.

VIDEO: Ukázková rybička našla pochopení a ocenění u diváků, ne však u pořadatelů.

 
Články odjinud


Články odjinud