Okřídlený hmyz vylekal nešťastnou reportérku | iSport.cz
11. listopadu 2010 • 13:42

Okřídlený hmyz vylekal nešťastnou reportérku

Autor: pan
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Komentovat živé vstupy z fotbalové či jakékoliv jiné události není nikdy žádná legrace. Již celá řada slavných osobností poznala záludnosti přímého přenosu a uřízla si pořádnou ostudu, kterou pobavila nejen diváky u televizních obrazovek.Televizní diváky tak rezesmála i reportérka, která svými postřehy obohatila více než zamýšlela šlágr izraelské ligy mezi Maccabi Haifa a Hapoel Tel Aviv. Během přenosu ji totiž na rameno usedl pořádně velký motýl, čehož si soustředěná novinářka nevšimla a dál zaujatě informovala fotbalumilovné fanoušky.

Ti však v té době slova reportérky asi moc neposlouchali. Mnohem více je zaujal onen létající hmyz, který se ve společnosti sličné černovlásky cítil zjevně dobře. Výborně se bavili na účet své kolegyně i moderátoři ve studiu, stejně tak jako hosté, kteří se smíchy stěží drželi na svých místech.

Když si těžce zkoušená reportérka zeleného hmyzu všimla, hodně se vyděsila. Netrvalo ale dlouho a již opět nasadila svůj profesionální výraz.

Utkání nakonec skončilo vítězství hostujícího týmu Hapoele 2:0, ale diváci budou kromě dvou branek vzpomínat i na novinářku a jejího okřídleného "přítele".Články odjinud


Články odjinud