Hřebík do Kazachstánu? Leda na dovolenou, říká | iSport.cz
Jakub Konečný
19. listopadu 2010 • 13:00

Hřebík do Kazachstánu? Leda na dovolenou, říká

Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
Bohemians - Mladá Boleslav: Klíma zpražil Ďolíček, 1:1! Ofsajd to podle VAR nebyl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér české fotbalové reprezentace do 19 let Jaroslav Hřebík by mohl vést národní tým Kazachstánu. „Kupodivu na mě všude ještě úplně nezapomněli, takže sem tam nějakou nabídku dostanu,“ glosuje to s úsměvem. Nicméně zatím to nevypadá, že by se jedenašedesátiletý kouč do země ležící ve střední Asii v nejbližší době stěhoval.Když slyší Hřebík o svém budoucím angažmá u výběru, který se momentálně nachází v žebříčku FIFA na 137. místě, pobaveně reaguje: „Kde jste to vzali? To vám řekl Topolánek?“

S bývalým českým premiérem Mirkem Topolánkem se totiž přímo v Kazachstánu potkal. „Byl jsem tam za kamarády s manželkou na dovolené,“ tvrdí Hřebík.

Jaroslav HřebíkJaroslav HřebíkFoto Jan Hrouda (Sport)

Po delší rozmluvě však přece jen určitý kontakt ze strany kazachstánského fotbalového svazu přiznává.

„Ale nabídku vést jejich reprezentaci jsem nedostal. Respektive ne zatím takovou, která by mě uspokojila,“ říká někdejší kouč pražských „S“ či Dynama Moskva.

Kazachstán je v kvalifikační skupině A na ME společně s Německem, Rakouskem, Tureckem, Belgií a Ázerbájdžánem. Ve čtyřech dosud odehraných zápasech nezískal ani bod a je poslední.

Hřebík naopak s výběrem do 19 let postoupil do další kvalifikační fáze evropského šampionátu a je otázkou, jak by se na jeho případný odchod dívalo vedení ČMFS.

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud