14. ledna 2013 • 21:45

Sem nepůjdeš! Kovalčuk nechtěl pustit Petružálka na střídačku

Autor:
Reklama
Kdepak kámo, musíš na druhou stranu. Kovalčuk vysvětluje Petružálkovi, kam se usadit.
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úsměvnou situaci si prozkoušel nejproduktivnější český útočník KHL v lednovém Utkání hvězd. Navyklý na dovednostní soutěže v zámoří, kde se každý smí posadit na kterou střídačku chce a klidně poklábosit, Jakub Petružálek zjistil, že v Rusku to tak nechodí.Takhle to tady nejde kamaráde, utíkej na svojí střídačku, naznačoval ruský bombarďák Ilja Kovalčuk, který v exhibičním utkání naposledy hájil barvy Petrohradu, než odletěl do NHL.

Nezvyk českého útočníka způsobil na opačné střídačce pozdvižení, Petružálek pobavil jak Kovalčuka, tak Radulova nebo Stapletona. Počínání střelce Dynama Moskva se poté divil i Ondřej Němec. Ale český reprezentant se hájí. "V zámoří to funguje tak, že si každý může při dovednostních soutěžích sednout kam chce," vyprávěl pro stránky khl.ru.

V exhibičním utkání porazil výběr Východní konference soubor Západu v poměru 18:11 a třemi body za gól a dvě přihrávky přispěl i útočník Dynama Moskva Jakub Petružálek.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze