29. března 2018 • 21:51

CSKA na úvod semifinále slaví! Petrohrad zdolal 5:4 v prodloužení

CSKA Moskva slaví, na úvod semifinále KHL zdolal Petrohrad 5:4 v prodloužení
SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič
Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel? Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel?

Obhájce Gagarinova poháru Petrohrad zahájil semifinále play off Kontinentální hokejové ligy porážkou. Vítěz základní části podlehl druhému nejlepšímu týmu CSKA Moskva 4:5 v prodloužení. Hrdinou zápasu se stal útočník Andrej Kuzmenko, který dal hattrick včetně vítězného gólu.

V předchozí sérii s Jokeritem Helsinky přitom dvaadvacetiletý Kuzmenko zaznamenal jediný bod díky gólu v závěrečném pátém utkání.

V petrohradském týmu se tentokrát vůbec neprosadil jeho nejproduktivnější hráč Ilja Kovalčuk, který v předchozích třech zápasech proti Jaroslavli nasbíral čtyři góly a přihrávku. Hokejisté CSKA favorita přestříleli 39:29, v prodloužení se domácí mužstvo zmohlo na jedinou střelu.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H