Rolinek dal gól, porážce Magnitogorsku nezabránil

0
Od smutné fotky ke slovenskému snu: Česko je pragmatičtější, říká Smetana
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?

Gól kapitána mistrů světa Tomáše Rolinka neodvrátil v Kontinentální lize nečekanou domácí prohru hokejistů Magnitogorsku. Nejlepší celek dosavadního průběhu sezony dnes podlehl Čeljabinsku 2:3 v prodloužení a ukončil sérii sedmi vítězství.

Hosté, jimž dosud patřila v pořadí Charlamovovy divize poslední příčka, šli do vedení už v druhé minutě a na začátku druhé třetiny v oslabení zvýšili na 2:0.

Finský útočník Aaltonen krátce nato snížil, Rolinek pak v 52. minutě dalším gólem v oslabení vyrovnal a zajistil favoritovi bod.

Z vítězství se ale nakonec přece jen radoval Čeljabinsk. Ve čtvrté minutě prodloužení využil jako první v zápase přesilovku americký obránce Quint a zajistil hostům dvoubodový zisk.