2. listopadu 2015 • 17:00

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na Ligu mistrů. Sparta vyzve finského mistra z Oulu

Autor:
Takhle se hokejisté Sparty radovali z gólu Buchteleho v Lize mistrů
TOP VIDEA
Do Sparty míří Stanciu – podívejte se na jeho statistiky Do Sparty míří Stanciu – podívejte se na jeho statistiky
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stačí jedna správná odpověď a můžete si užít výjimečný hokejový zápas zadarmo. Sparta v úterý (18.30) hostí finské šampiony z Oulu a v prvním zápase druhého kola play off bude chtít udělat krok k postupu. V soutěži s isport.cz můžete vyhrát dvě dvojice vstupenek.Silná česká stopa se pojí s nejsevernějším klubem finského elitní soutěže. Dres Kärpatu v minulosti oblékali Michal Broš, Petr Tenkrát, Pavel Rosa a další. Od roku 2004 získalo Oulu v domácí lize šest mistrovských titulů a do hlavního města s nimi přijede i forvard Ivan Huml.

Pražané touží jít do dalšího kola, zahraniční konfrontaci berou velmi prestižně. A spoléhají i na podporu domácích tribun. „Víme, že si tady můžeme udělat náskok. Snad za námi budou lidé stát a pomohou nám k dobrému výsledku,“ přál si střelec Jan Buchtele.

Pokud si chcete užít atmosféru mezinárodní soutěže, stačí zodpovědět jednoduchou otázku a mít štěstí při losování.

Hrajte o 2 x 2 vstupenky na zápas Sparta x  Kärpät Oulu v rámci Champions Hockey League

Soutěžní otázka:

Kolik gólů dala v Sparta v součtu dvou duelů prvního kola play off CHL proti Curychu?

A) 5
B) 6
C) 7

Správnou odpověď posílejte pomocí SMS od 2.11.2015 od 17:00 do 3.11.2015 12:00 hod. na číslo 900 99 10 ve tvaru:
SPARTA mezera ODPOVĚĎ mezera JMÉNO A PŘÍJMENÍ
Např.: SPARTA C Jana Novakova

Každý ze 2 výherců získá 2 vstupenky na Sparta x Kärpät Oulu v rámci Champions Hockey League.  Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH.  Czech News Center a.s. Infolinka: 296 363 199, po-pá 9-16 hod. Více na www.isport.cz, www.platmobilem.cz

Výhru si bude moci výherce vyzvednout 3.11.2015 v O2 Areně u vchodu číslo 31 proti dokladu totožnosti na jméno hodinu před zápasem.

Pravidla soutěže

Vyhrává 2 výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a jejichž SMS byla doručena ve výherním pořadí jako 1. – 2 . SMS v pořadí ze všech SMS obsahujících správnou odpověď do vyčerpání cen.
V případě, že do soutěže přijmeme méně SMS se správnou odpovědí než je počet SMS potřebných k určení všech 2 výherních pořadí (tj. méně než 2 SMS se správnou odpovědí), vyhrávají soutěžící, jejichž SMS obsahuje správnou odpověď, které zároveň dosáhli výherních pořadí výše uvedených.

Výherci budou zveřejněni po skončení soutěže na www.isport.cz. Výherci budou o výhře a způsobu převzetí výhry informováni SMS zprávou, zaslanou po skončení soutěže, tj. 3.11.2015. Výhru si bude moci výherce vyzvednout 3.11.2015 v O2 Areně u vchodu číslo 31 proti dokladu totožnosti na jméno hodinu před zápasem. Pokud si výherce nevyzvedne výhru v daném termínu, propadá výhra ve prospěch společnosti  Czech News Center

Zápas Sparta x Kärpät Oulu se koná 3.11.2015 od 18:30  v O2 Aréně, Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností Czech News Center CZ a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při určení pořadí se přihlíží pouze k SMS zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou odpověď. O správnosti, resp. nesprávnosti odpovědí, které byly doručeny SMS zprávou, budou účastnící soutěže informováni zpětnou SMS zprávou. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla, ze kterého lze do dané soutěže zaslat maximálně 20 SMS, zároveň může účastník soutěže obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, jehož SMS se správnou odpovědí byla doručena jako následující po SMS, která byla doručena ve výherním pořadí ovšem v rozporu s pravidly soutěže. Při určení dalších výherních pořadí se přihlíží i k takovým SMS zprávám, které byly zaslány do soutěže shora uvedeným způsobem v rozporu s pravidly, pokud jsou zaslány ve správném tvaru a obsahují správnou odpověď. V případě, že by účastník soutěže při užití jednoho telefonního čísla obsadil v rozporu s pravidly dvě či více výherních pořadí, započítá se mu pouze nejdříve dosažené výherní pořadí. U zbylých výherních pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly se bude postupovat shora uvedeným způsobem. V případě, že účastník soutěže soutěží z vícero telefonních čísel, či z jednoho telefonního čísla překročí limit 20 SMS či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další SMS zprávy, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

Organizátorem soutěže je společnost Czech News Center a.s. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí v soutěži dále projevuje každý účastník soutěže souhlas s publikováním svého jména, bydliště a fotografie v deníku Sport, Nedělním Sportu a na serveru www.isport.cz. Účastník soutěže dále dává souhlas s tím, že společnost Czech News Center a.s. je oprávněna zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka soutěže poskytnuté v rozsahu jméno, příjmení, odpověď na soutěžní otázku, telefonní číslo a adresa, eventuelně jiné účastníkem soutěže sdělené kontaktní údaje, za účelem realizace soutěže a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti Czech News Center a.s. a jejích klientů. Tyto osobní údaje jsou poskytovány na dobu neurčitou a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Czech News Center a.s. a jejich rodinní příslušníci.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze