5. října 2016 • 07:48

Prázdná hala a komorní atmosféra na Spartě. Proč hokejová LM netáhne?

Autor: ,
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zajímavý zápas na ledě, ale velká bída v hledišti. Tak vypadalo první utkání play off hokejové Ligy mistrů mezi domácí Spartou a Kärpätem Oulu, které nakonec skončilo remízou 1:1. Tu ovšem sledovalo pouze 2 288 diváků, atmosféra tak byla komorní. „Je škoda, že lidi nechodí, protože je to super soutěž,“ mrzelo útočníka Sparty Lukáše Pecha.„V hokejové Lize mistrů jsou jedni z nejlepších týmů v Evropě, já si to užívám. Ale je škoda, že na to lidi asi nemají čas,“ řekl Pech po zápase, ve kterém hájil svou pozici „top scorera“ a byl jedním z nejaktivnějších sparťanů.

S jeho postojem souhlasil i spoluhráč Jiří Černoch. „Samozřejmě, že lépe se nám hraje, když je tady hodně lidí. Nevím, jestli to pro fanoušky není atraktivní. Myslím, že tempo bylo vyšší než v extralize,“ věřil po utkání s Kärpätem.

Hokejový expert deníku Sport Adam Sušovský vidí hlavní problém v hracím čase. „Hrálo se od 17:30, to není pro pražské diváky ideální, spousta z nich byla ještě v práci. Za to nemůže klub, ale televize. Myslím, že pokud chce hokejová Liga mistrů větší sledovanost, musí si fanoušků více vážit,“ tvrdil.

Na více se podívejte ve VIDEOREPORTÁŽI iSport TV

Hokejová Liga mistrů netáhne. Sparta hrála před prázdnou halou

BLOG Adama Sušovského k nedůstojné atmosféře na Spartě čtěte ZDE>>>

Sparťané po remíze s Kärpätem Oulu: Je to pro nás čest hrát Ligu mistrů

O2 arena na utkání Ligy mistrů zela prázdnotou
O2 arena na utkání Ligy mistrů zela prázdnotou

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze