Jágr: Bučení nevnímám, je to jako když si stěžuje manželka

Autor: mto
1
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Už není na co čekat, přímý boj o Stanley Cup je tady a stejně jako hráči to ví i fanoušci. Pořádnou domácí atmosféru vytvořili i příznivci Pittsburghu a pocítit to měl hlavně jejich dřívější miláček Jágr. Jak to ale vnímal? "Nestaral jsem se o to," prohlásila nevzrušeně česká hvězda Philadelphie po vítězství 4:3 v prodloužení.

Stačilo pár Jágrových vteřin u puku a bylo jasno, kdo je teď v Pittsburghu nežádoucí. "Ani jsem to bučení moc neslyšel, člověk se naučí to nevnímat," vyprávěl útočník Flyers.

"Je to těžké popsat, ale je to jako když si doma stěžuje vaše žena, ale vy to prostě neslyšíte. Ona si stěžuje, ale vám se nechce to poslouchat. Tak to ignorujete, vaše myšlenky jsou zkrátka jinde, " vyprávěl se smíchem Jágr.

Fanoušci Penguins byli obzvlášť nadšení, když Jágr ve třetí třetině fauloval Sidneyho Crosbyho a vykoledoval si dvouminutový trest.

To bylo v hale ještě hej, Pittsburgh vedl 3:1. Zápas nakonec ale dospěl do prodloužení, kde rozhodl Jakub Voráček.

"Popravdě ani nevím, co se vlastně stalo," řekl Voráček po své trefě. "Zkrátka jsem se objevil před bránou a doklepl puk," sdělil nadšený útočník po gólu, který označil nejdůležitějším ve své dosavadní kariéře.

Další utkání odehrají tito dva rivalové v pátek. Už první zápas ukázal, že nuda na ledě rozhodně nebude.

Jevgenij Malkin a Sidney Crosby (vpravo) se baví během prvního zápasu proti Philadelphii