VIDEO: Boston slavil výhru, Krejčího uzemnilo padající plexi | iSport.cz
13. dubna 2012 • 10:01

VIDEO: Boston slavil výhru, Krejčího uzemnilo padající plexi

Autor: mt
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

UVNITŘ NOVÉ VIDEO | To byla pořádná šlupka! Ještě že si český útočník David Krejčí po vítězném gólu Chrise Kellyho a následných oslavách za brankou nestihl sundat helmu. To by nejspíš dopadl hodně špatně. Cože se stalo? Vždyť hráči slavili a bylo po zápase. Právě proto! Fanoušci Bruins měli takovou radost, že rozhýbali plexisklo, to vypadlo a doslova knokautovalo českého útočníka.V úvodním zápase prvního kola Stanley Cupu v sérii mezi Bostonem a Washingtonem dal o sobě český útočník David Krejčí pořádně vědět.

V první třetině byl rád, že byl za zákrok na Dennise Widemana vyloučen pouze na dvě minuty. Odplata na sebe nenechala dlouho čekat. Na české křídlo si vyšlápl Jay Beagle, po jehož zákroku dokonce tekla krev.

Poslední incident, po kterém se do Krejčího pustil obránce Capitals John Carlson, vznikl po najetí českého útočníka do brankáře Holtbyho.

V základní hrací době diváci branku neviděli a o vítězi rozhodl tvrdou ranou Chris Kelly až v prodloužení. Hráči Bruins ihned naskákali na led a šli slavit k Timu Thomasovi, který udržel čisté konto.

VIDEO: Padající plexisklo uzemnilo Davida Krejčího

Při oslavách za brankou Thomase však domácí fanoušci tloukli radostí do plexiskla tak silně, že plexi vypadlo a dopadlo přesně do míst, kde stál David Krejčí.

Tvrdá rána od plexiskla knokautovala českého útočníka k ledu. Na první pohled úsměvný okamžik mohl dopadnout ještě mnohem hůř. Naštěstí si Krejčí nechal při oslavách vítězství helmu, která ho uchránila před vážnějším zraněním.

Hráči Bostonu kontrolují Davida Krejčího, na kterého po oslavě vítězství vypadlo plexi.
Hráči Bostonu kontrolují Davida Krejčího, na kterého po oslavě vítězství vypadlo plexi.


Témata:  sport, hokej, NHL, boston, krejčí, plexi
Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud