27. července 2012 • 12:43

Giroux, Hartnell, Voráček. Krajan zaplní místo po Jágrovi

Autor:
Na Voráčka teď budou ve Flyers více spoléhat.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deli jako skála, sólo pro Kučeru a loket ve slabinách LIGA NARUBY: Deli jako skála, sólo pro Kučeru a loket ve slabinách
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
VŠECHNA VIDEA ZDE

K podpisu velkorysé čtyřleté smlouvy na 17 milionů dolarů dostal ještě jeden příjemný bonus. „Počítáme s tebou do první lajny,“ uslyšel Jakub Voráček od šéfů Philadelphie. V příští sezoně tak zaplní místo po svém vzoru Jaromíru Jágrovi, který zamířil do Dallasu.Claude Giroux bojoval o vítězství v kanadském bodování NHL, vlasáč Scott Hartnell si zapsal životní sezonu, při které se dostal i na All-Star Game. Vedle nich celý minulý ročník v dresu Flyers válel Jaromír Jágr.

Po letním odchodu české legendy našli šéfové klubu náhradu v jejím mladším krajanovi. Spolu s novým kontraktem oznámili Jakubu Voráčkovi, že právě on bude novým pravým křídlem elitní formace.

„Je mi jasné, že sezona je dlouhá a bude mít nějaký vývoj, ale jsem za tuhle možnost Flyers vděčný. Pro mě to znamená, že budu makat naplno a snad nám to společně půjde parádně,“ vzkázal Voráček na oficiálních stránkách týmu.

Pokud se bude 22letému útočníkovi dařit podle předpokladů, dá se čekat nárůst jeho bodového příspěvku. Ten se v minulé sezoně, jeho první ve Philadelphii, zastavil na solidním čísle 49.

„Už loni mi kouč hodně důvěřoval a já si každým dalším zápasem, každým střídáním víc a víc zvykal. Stavěl mě na přesilovky a za to jsem byl moc šťastný. Teď už se nemůžu dočkat nového ročníku,“ nezastíral.

Nemůžou se dočkat ani fanoušci Flyers. Ti jsou po zklamání z neúspěchu na trhu volných hráčů z Voráčkova setrvání nadšení.

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze