27. července 2012 • 12:43

Giroux, Hartnell, Voráček. Krajan zaplní místo po Jágrovi

Autor:
Na Voráčka teď budou ve Flyers více spoléhat.
TOP VIDEA
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
VŠECHNA VIDEA ZDE

K podpisu velkorysé čtyřleté smlouvy na 17 milionů dolarů dostal ještě jeden příjemný bonus. „Počítáme s tebou do první lajny,“ uslyšel Jakub Voráček od šéfů Philadelphie. V příští sezoně tak zaplní místo po svém vzoru Jaromíru Jágrovi, který zamířil do Dallasu.Claude Giroux bojoval o vítězství v kanadském bodování NHL, vlasáč Scott Hartnell si zapsal životní sezonu, při které se dostal i na All-Star Game. Vedle nich celý minulý ročník v dresu Flyers válel Jaromír Jágr.

Po letním odchodu české legendy našli šéfové klubu náhradu v jejím mladším krajanovi. Spolu s novým kontraktem oznámili Jakubu Voráčkovi, že právě on bude novým pravým křídlem elitní formace.

„Je mi jasné, že sezona je dlouhá a bude mít nějaký vývoj, ale jsem za tuhle možnost Flyers vděčný. Pro mě to znamená, že budu makat naplno a snad nám to společně půjde parádně,“ vzkázal Voráček na oficiálních stránkách týmu.

Pokud se bude 22letému útočníkovi dařit podle předpokladů, dá se čekat nárůst jeho bodového příspěvku. Ten se v minulé sezoně, jeho první ve Philadelphii, zastavil na solidním čísle 49.

„Už loni mi kouč hodně důvěřoval a já si každým dalším zápasem, každým střídáním víc a víc zvykal. Stavěl mě na přesilovky a za to jsem byl moc šťastný. Teď už se nemůžu dočkat nového ročníku,“ nezastíral.

Nemůžou se dočkat ani fanoušci Flyers. Ti jsou po zklamání z neúspěchu na trhu volných hráčů z Voráčkova setrvání nadšení.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze