14. února 2013 • 10:30

Šest dresů pro Jágra! Salutování v parukách dostalo legendu

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Viděl už ledacos, ale takovouhle poctu Jaromír Jágr ještě nezažil. V Calgary, kde hrál v noci se svým Dallasem (prohrál 4:7), dorazilo do hlediště hned šest jeho „dvojníků“ v dresech klubů NHL, ve kterých působil. Jeden z fandů zvolil dokonce český reprezentační dres. Navíc měl každý na hlavě nezaměnitelnou paruku á la mladíček Jágr...Tohle byla jedna z nejsrandovnějších, ale i nejdojemnějších scének v zámořských halách.

Šest fanoušků navlečených v šesti různých Jágrových dresech při předzápasovém rozbruslení pozdravilo legendu NHL jejím nejtypičtějším gestem – synchronizovaně zasalutovalo. A slavná osmašedesátka šla na ledě smíchy téměř do kolen.

Šestice nadšenců se vybavila dresy z celé Jágrovy kariéry: Pittsburghu, Washingtonu, newyorských Rangers, Philadelphie Flyers, jeho současných Dallas Stars a jako bonus přidala český reprezentační dres.

VIDEO | Podívejte se na skvělé fanoušky v Jágrových dresech

 

Z Jágrova hokejového života tak chyběl jen dres Omsku a hlavně Kladna – ten si možná mohli tihle vtipní chlapíci vypůjčit od fanouška, který se minulý týden objevil v Dallasu v trikotu Rytířů a s cedulkou: Vidět Jágra, k nezaplacení...

Oddaný Jágrův fanoušek v Edmontonu.
Oddaný Jágrův fanoušek v Edmontonu.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud