Neskutečný vlastenec Kindla. Český hokejista rozesmál NHL

0
Speciál ŽIVĚ s fanoušky: Žluté ohrožení? Priske teď už nikoho šetřit nebude
Co musí Češi změnit, aby za týden uspěli a kdo si řekl o místo do Prahy?

VIDEO | Hokejisté Detroitu podlehli v dnešním utkání NHL Chicagu vysoko 1:7. V nejlepším celku Západní konference si připsali po jednom bodu za asistence Michael Frolík a Michal Rozsíval, v dresu domácího mužstva si dal Jakub Kindl vlastní gól.

Začátek utkání vypadal pro Red Wings jako ze zlého snu. V páté minutě už prohrávali 0:3, přičemž při třetím gólu, který byl připsán Davu Bollandovi, poslal nešťastně puk za záda domácího brankáře Jimmyho Howarda jeho spoluhráč Kindl.

Po čtvrtém gólu pak Howarda v detroitské brance vystřídal Jonas Gustavsson, ale inkasoval už po osmi vteřinách a pak ještě dvakrát. Za Blackhawks se dvakrát trefili Bolland a Brandon Saad, domácí dali jediný gól až půl minuty před koncem.