NHL bolí i fanoušky! Žena inkasovala bombu přes plexisklo | iSport.cz
25. března 2014 • 21:23

NHL bolí i fanoušky! Žena inkasovala bombu přes plexisklo

Autor: spo
NHL je drsná soutěž, o čemž se přesvědčila fanynka Montrealu, která schytala úder i přes plexisklo
TOP VIDEA
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zažít NHL na vlastní kůži! Přání mnoha hokejových příznivců by fanynka, která před pěti dny sledovala bitvu Columbusu s Montrealem, asi klidně oželela. Schytala pořádný hit, od kterého ji neuchránilo ani tvrzené sklo. Její miláčci navíc domácí zápas ztratili.Vstala a z první řady chtěla podpořit své Canadiens, kteří s Columbusem drželi remízový stav 2:2. O pár minut později se ale svíjela pod sedačkami v hledišti.

Nikoli tak zdravotní újmu, jako spíše šok, způsobilo fanynce plexisklo, které vzájemným soubojem uvedli do pohybu Travis Moen z Montrealu a "modrokabátník" Corey Tropp.

Podívejte se na video nešťastné fanynky


Columbus nakonec v Montrealu zvítězil 3:2, vítězný gól vstřelil tři minuty před koncem Ryan Johansen. O důvodech výhry měl jasno trenér Blue Jackets Todd Richards. "Byli jsme hodně produktivní, vystřeli jsme snad čtyřicetkrát," hodnotil pro nhl.com. "A důraz, ten také rozhodl."

Fanynka Montrealu by mohla vyprávět.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud