Autor: spo
0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Zažít NHL na vlastní kůži! Přání mnoha hokejových příznivců by fanynka, která před pěti dny sledovala bitvu Columbusu s Montrealem, asi klidně oželela. Schytala pořádný hit, od kterého ji neuchránilo ani tvrzené sklo. Její miláčci navíc domácí zápas ztratili.

Vstala a z první řady chtěla podpořit své Canadiens, kteří s Columbusem drželi remízový stav 2:2. O pár minut později se ale svíjela pod sedačkami v hledišti.

Nikoli tak zdravotní újmu, jako spíše šok, způsobilo fanynce plexisklo, které vzájemným soubojem uvedli do pohybu Travis Moen z Montrealu a "modrokabátník" Corey Tropp.

Podívejte se na video nešťastné fanynky

Columbus nakonec v Montrealu zvítězil 3:2, vítězný gól vstřelil tři minuty před koncem Ryan Johansen. O důvodech výhry měl jasno trenér Blue Jackets Todd Richards. "Byli jsme hodně produktivní, vystřeli jsme snad čtyřicetkrát," hodnotil pro nhl.com. "A důraz, ten také rozhodl."