MS hokej 2021 | MS v hokeji bez diváků! Od čtvrtfinále by se mohla situace změnit, věří Fasel | iSport.cz
12. května 2021 • 15:52

MS v hokeji bez diváků! Od čtvrtfinále by se mohla situace změnit, věří Fasel

Autor: ČTK, kal
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
EURO 2021: Suchopárek se viděl v Hummelsovi a žasl nad Mbappém
EURO 2021: Pařížské předměstí zásobuje reprezentaci. Náhoda?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápasy základních skupin hokejového mistrovství světa v Lotyšsku se budou hrát bez přítomnosti diváků v arénách. Prezident mezinárodní federace IIHF René Fasel ale věří, že na čtvrtfinálové souboje by se fanoušci alespoň v omezeném počtu mohli dostat.„Překvapilo by mě, kdyby se v průběhu prvního týdne hrály zápasy s diváky. Věříme, že by se situace mohla změnit od čtvrtfinále,“ uvedl Fasel v rozhovoru pro RTSsport. Důvodem, proč šampionát začne bez fanoušků, je nepříznivá pandemická situace v Lotyšsku.

Devět dní před začátkem turnaje jsou pořadatelé podle jeho slov připraveni, i když například v současnosti stále řeší nevyhovující podmínky v jedné z plánovaných tréninkových hal. Fasel zároveň potvrdil, že se šampionát uskuteční v takzvané bublině a jednotlivé týmy i hráči budou izolováni a neměli by se dostat do kontaktu s okolím.

Mistrovství světa, které mělo původně s Lotyšskem organizovat i Bělorusko, začne v pátek 21. května. Český tým se představí ve skupině A, první zápas jej čeká hned v úvodní den turnaje, kdy se utká s Ruskem.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji 2021 se koná od 21. května do 6. června v Rize. Český tým skončil v základní skupině A třetí a ve čtvrtfinále se utkal s Finsko. Po prohře 0:1 Češi skončili na konečném 7. místě. Turnaj ovládli po výhře 3:2 po prodloužení ve finále Kanaďané.
Výsledky Pavouk Play off Kanadské bodování Statistiky brankářů Soupiska Stadiony Hokej v TV

Euro Hockey Tour

České hokejové hry Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Hokej dnes * Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Play-off
Články odjinud


Články odjinud