Pavel Ryšavý
4. dubna 2017 • 07:30

Hrdina Knotek rozsekl bitvu v Brně svými nájezdy: Ten první byl haluz

Reklama
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
LIGOVÉ STŘIHY: Jablonci pomohlo Radovo kouzlo. Má si troufnout na Ligu mistrů? LIGOVÉ STŘIHY: Jablonci pomohlo Radovo kouzlo. Má si troufnout na Ligu mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vypadal jako T.J. Oshie na olympiádě v Soči. Hradecký útočník Tomáš Knotek se stal králem samostatných nájezdů s Kometou. Dvakrát se rozjel, dvakrát proměnil, dvakrát zvolil úplně jiné zakončení. „Ten první byla docela haluz, brankář mi tam sáhl. Ale myslím, že kdyby to neudělal, zametal bych do prázdný branky. Při druhý penaltě jsem si docela věřil, i když to bylo nakonec tak tak,“ smál se útočník, který zařídil vítězství Mountfieldu 1:0.V neděli nakoupil Hradec ranec. 0:8, blamáž jako... jako Brno. O den později to byl jiný tým. Důraznější, pečlivější. Mountfield obětavě bránil. Po 80 minutách byl stav 0:0 a v samostatných nájezdech měli Východočeši dvě jistoty. V bráně Patrika Rybára, který pustil jedinou střelu a vepředu Tomáše Knotka. Šikovný centr proměnil obě dvě své akce.

„Abych řek pravdu, dal jsem zatím snad jenom jeden nájezd, ani nevím z kolika. Takže je dobře, že jsem si to zrovna takhle načasoval. Bylo to hrozně důležité,“ radoval se Knotek. Vypadal, že by klidně mohl jezdit do půlnoci. „Teď už se v semifinále nájezdy jezdit nebudou, musí se rozhodnout ze hry. No... Něco v záloze ještě mám. Doufám, že ještě bude příležitost to někdy vytáhnout,“ usmíval se hradecký útočník.

Kometa Brno - Mountfield HK: Série je srovnaná! Vítězným střelcem je Tomáš Knotek
720p 480p 360p 240p

Sám pak chválil další velký večer brankáře Patrika Rybára: „Ten minulý zápas byl o tom, že jsme mu nepomohli, a proto jsme dostávali blbý góly. Teď to vyloženě zavřel a 80 minut nic nedostal. Je jeho velkou zásluhou, jak to dopadlo.“

Hradec byl taky v Brně mnohem důraznější než v prvním zápase. „Ano, u nás doma jsme ve druhém utkání taky přidali na tvrdosti, to samé jsme chtěli předvádět i v neděli, jenže nám tam brzy padl gól a Kometě to tam pak lítalo dál. Tentokrát jsme obstáli na jedničku,“ užíval si vyrovnání série na 2:2 penaltový hrdina. „Pokusíme se teď udělat všechno proto, abychom sem v sobotu přijeli za stavu 3:2 pro nás,“ dodal Tomáš Knotek.

Jarůšek o bitce: Malec šel do mě, shodil jsem rukavice a odnesl to
720p 480p 360p 240p
Mountfield vyrovnal sérii. Vyhrál šťastnější ne lepší, smutnil Němec
720p 480p 360p 240p

MATCH OVERVIEW LEGACY
3. 4. • 17:20
HC Kometa Brno
HC Kometa Brno
0:1
ONLINE
3. dubna
17:20
Mountfield HK
Mountfield HK
Góly

Domácí:

Hosté: . T. Knotek

Sestavy

Domácí: Čiliak (Vejmelka) – J. Krejčík, O. Němec (A), Gulaši, Kováčik, Malec, Bartejs, F. Král – M. Kvapil, Hruška, M. Erat – Dočekal, Čermák (C), Vincour – Zaťovič (A), V. Němec, Haščák – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Vondráček.

Hosté: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (A), Pláněk, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Čáp – Šimánek (A), Dragoun, Köhler – Dej, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Picard, T. Knotek, Jarůšek – Kopta, Nedvídek, R. Pavlík.

Rozhodčí

Pešina, Hejduk – Barvíř, Blümel

Stadion

DRFG Arena, Brno

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze