Lubina zůstává koučem Pardubic! Generálním manažerem Kverka | iSport.cz
13. května 2019 • 15:21

Lubina zůstává koučem Pardubic! Generálním manažerem Kverka

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Martin Minčev, nová posila Sparty: Univerzál, může si vyhovět s Hložkem
KARLOS SHOW: Vémola promluvil jako Terminátor! A Strakova pravda o tataráku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisty extraligových Pardubic povede i nadále jako hlavní trenér Ladislav Lubina, který působí na střídačce Dynama od listopadu loňského roku. Novým sportovním manažerem Východočechů se stal Jaromír Kverka, jenž doposud působil v Karlových Varech."Jsem rád, že zde mohu pokračovat, a na novou sezonu v Pardubicích se moc těším. Doba posledních týdnů byla hektická, po baráži se udála spousta změn. Nyní si vše sedá, domlouváme si pravidla fungování, věřím, že nebudeme mít žádný problém a že nastolíme taková pravidla, aby byl pardubický fanoušek v sezoně spokojený," uvedl Lubina v tiskové zprávě. 

Prodloužení angažmá s dvaapadesátiletým trenérem již formálně řešil Kverka, který podepsal smlouvu také dnes.

"Pardubice jsou tradičním extraligovým městem a jejich postavení v poslední sezoně vůbec neodpovídá jménu a tradici klubu. Nový sportovní manažer Jaromír Kverka začal intenzivně pracovat na posílení týmu. Naším společným cílem je, abychom si všichni mohli za rok říci, že sezona byla dobrá a že se těší na další," řekl předseda představenstva Martin Sýkora.

Východočeši se mezi elitou zachránili až v baráži. V základní části i ve skupině o umístění byli jednoznačně nejhorším týmem extraligy, baráž ale zvládli na výbornou a bez větších problémů se v nejvyšší soutěži udrželi.

"Musíme jednat rychle. Podepsali jsme novou smlouvu s Ladislavem Lubinou, teď si musíme na dva na tři dny sednout a zavřít se do kanceláře. Nastavíme politiku, kterou budeme v hráčských přestupech chtít dělat. Vím, že mnoho volných hráčů již není, ale kádr budeme chtít doplnit tak, aby trenér byl spokojený a vše fungovalo," uvedl Kverka.

Pardubický trenér Ladislav Lubina v otevřeném rozhovoru pro iSport Premium promluvil i o smrtelné bouračce před 11 lety
Pardubický trenér Ladislav Lubina v otevřeném rozhovoru pro iSport Premium promluvil i o smrtelné bouračce před 11 lety

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud