Polští fandové se v Havířově vyznamenali | iSport.cz
27. července 2007 • 00:00

Polští fandové se v Havířově vyznamenali

Autor: ČTK
Havířov Panthers
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak vsadit na Slavii a Plzeň proti outsiderům ve vysokých kurzech? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak vsadit na Slavii a Plzeň proti outsiderům ve vysokých kurzech?
Kouč Lidický po další prohře Kladna: Nemůžeme se z toho dostat, prostě nám to nejde Kouč Lidický po další prohře Kladna: Nemůžeme se z toho dostat, prostě nám to nejde
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jejich oblíbený celek prohrál v přípravě a ještě se pokusili zbít hostující příznivci. Takový zážitek si odnesli havířovští hokejoví fandové po včerejším zápase s polským Nowy Targem.Hromadnou rvačkou fanoušků s pořadateli skončilo ve čtvrtek večer v Havířově přátelské utkání. Zápas mezi polským hokejovým klubem z města Nowy Targ a domácím prvoligovým mužstvem Panthers Havířov skončilo zatčením pěti Poláků. Šestapadesátiletý pořadatel skončil v péči lékařů. Řekla to mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková. "Pětice cizinců ve věku 16 až 27 let skončila v policejních celách. Jeden z nich ale ještě předtím kvůli vysokému stupni opilosti putoval na záchytnou stanici, kde vystřízlivěl," uvedla mluvčí. Podle policie se fandové polského klubu snažili před koncem zápasu napadnout příznivce Havířova. V hromadném útoku se jim snažili zabránit členové pořadatelské služby. "Cizinci proto napadli i je. Jednoho z pořadatelů několikrát udeřili pěstí do obličeje. Pak jej kopali do stehen a břicha," popsala útok policistka. Muž utrpěl pohmožděniny pod okem, otok nosu, modřiny na nohou a tržnou ránu na hlavě. Všichni Poláci zatím zůstávají v policejních celách. Během dnešního dne budou vyslechnuti. Kriminalisté je zatím podezřívají z výtržnictví a ublížení na zdraví.

Témata: 


Články odjinud


Články odjinud