Hokej zůstává na obrazovkách ČT | iSport.cz
4. června 2009 • 17:08

Hokej zůstává na obrazovkách ČT

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Jágr u puku
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápasy hokejové extraligy i českého národního týmu bude i nadále vysílat Česká televize. BPA sport marketing, která je výhradním marketingovým partnerem APK ledního hokeje a ČSLH, nabídla pro následující čtyři sezony práva předním televizním společnostem a v druhém kole vybírala mezi ČT a Novou.Uvedl to server hokej.cz, který právě BPA provozuje."S oběma společnostmi jsme konkretizovali údaje nabídky, probíhala jednání o jednotlivých bodech poptávky, která ze strany obou společností byla předložena do konce dubna.

Nakonec jsme se po posouzení předložených nabídek rozhodli pro pokračování spolupráce s Českou televizí," prohlásila předsedkyně představenstva společnosti BPA sport marketing Jana Obermajerová.

Součásti balíčku je i možnost vysílání také první ligy, turnaje Tipsport Hockey Cup, utkání českých juniorských výběrů na mistrovství světa hráčů do 20 nebo 18 let i přenosy z vyhlášení anket Zlatá hokejka a Hokejista sezony pro Českou republiku a z domácích přenosů i práva pro zahraničí.

Základními kritérii výběru byla především nabídka rozsahu a kvality vysílání, nabídka ceny za uvedená práva a rozsah reklamních a sponzorských prezentací pro hlavní partnery českého hokeje.

Nabídka České televize podle serveru převýšila konkurenta rozsahem nabídnutého vysílání. Na základě dohody má nyní Česká televize první právo výběru, které zápasy základní části extraligy bude chtít vysílat. Pokračovat budou přenosy na internetu.

Témata:  sport, hokej, ČT
Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud