Fotbalisty Ajaxu povede dočasně Reiziger, přijít má Ten Hag | iSport.cz
22. prosince 2017 • 09:20

Fotbalisty Ajaxu povede dočasně Reiziger, přijít má Ten Hag

Autor: ČTK
Fotbalisty Ajaxu Amsterodam povede po čtvrtečním odvolání celého trenérského štábu v čele s Marcelem Keizerem dočasně Michael Reiziger. Bývalý nizozemský reprezentant působí u rezervního tým Ajaxu a hlavní mužstvo bude mít na starosti v nedělním štědrovečerním duelu proti Tilburgu. Poté by měl Ajax podle médií převzít Erik ten Hag z Utrechtu.


Vedení nejslavnějšího nizozemského klubu rozpustilo realizační tým v reakci na nečekané vyřazení v osmifinále domácího poháru s Twente Enschede. V lize je Ajax druhý s pětibodovým odstupem za vedoucím Eindhovenem.

Čtyřiačtyřicetiletý odchovanec Ajaxu Reiziger bude mít i u áčka k ruce svého asistenta z rezervy Winstona Bogardea, s nímž během hráčské kariéry nastupoval za Ajax, Barcelonu i reprezentaci.

Po Vánocích by se měl podle listu De Telegraaf hlavního týmu ujmout sedmačtyřicetiletý Ten Hag. Bývalý ligový fotbalista působil v letech 2013-2015 u rezervy Bayernu Mnichov a nyní třetí sezonu trénuje Utrecht. Ajax by za něj měl zaplatit odstupné 700.000 eur (18 milionů korun).

 
Články odjinud


Články odjinud