Pardubický hokejový stadion změní název na ČSOB Pojišťovna aréna | iSport.cz
22. května 2018 • 15:35

Pardubický hokejový stadion změní název na ČSOB Pojišťovna aréna

Autor:
Pardubický hokejový stadion ponese v nové sezoně název ČSOB Pojišťovny. Na konci dubna extraligovému klubu skončila tříletá smlouva o jménu haly s firmou Tipsport. Pojišťovna je partnerem pardubického hokeje různou formou už od roku 1995.


"Uvolnili jsme některé plochy na ledu, věřím, že hokejovému klubu se je podaří zobchodovat," řekl dnes novinářům místopředseda představenstva ČSOB Pojišťovny Marek Nezveda.

Posilou Dynama se v příští sezoně stane Jan Mandát, který hrál pět let v zámoří. S klubem podepsal roční smlouvu. "Rozhodli jsme se jít cestou nových mladých tváří," řekl generální manažer Dušan Salfický o příchodu dvaadvacetiletého útočníka.

Podle něj chce Dynamo co nejvíce stabilizovat kádr. Zůstává dvojice brankářů Ondřej Kacetl a Milan Klouček. Oporami zůstanou útočníci Tomáš Rolinek, Petr Sýkora, Petr Čáslava, Sacha Treille, Antonín Dušek nebo Jordann Perret, ještě rok bude v Pardubicích hostovat Tomáš Svoboda. Spolupráci klub obnovil s Tomášem Vondráčkem, který hrál v Brně.

V obraně Dynamo neprodloužilo hostování Tomáši Mojžíšovi a do Litvínova se rozhodl odejít Jan Ščotka. Náhradu za ně zatím klub hledá. Z útočníků se na zahraniční angažmá vydá David Tomášek.

Na památku bývalého generálního manažera klubu Zbyňka Kusého, který zemřel v roce 2015, se bude v Pardubicích od 16. do 19. srpna hrát první ročník turnaje, jenž ponese jeho jméno. Memoriálu Zbyňka Kusého se vedle pardubického celku zúčastní týmy Kontinentální hokejové ligy Admiral Vladivostok a Slovan Bratislava a německý vicemistr Eisbären Berlín.

Vstupenky na utkání v příští sezoně mírně podraží, podle Salfického o 12 až 30 korun na zápas. Permanentky si lidé budou moci koupit nově online.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud