Citová je mistryní světa ve sportovním aerobiku | iSport.cz
18. října 2018 • 23:11

Citová je mistryní světa ve sportovním aerobiku

Autor:
Český sportovní aerobik má po osmi letech mistryni světa v seniorské kategorii. Na šampionátu v Leidenu dnes získala zlatou medaili Adéla Citová a navázala na triumf Denisy Barešové z roku 2010, kdy se MS konalo v jiném nizozemském městě Eindhovenu. Češi kralovali i kategorii dvojic, kterou vyhráli Lucie Veličková a Marek Šotola.


Před rokem skončila Citová na mistrovství světa druhá. Loni nestačila na Lissu van Brandeovou z Belgie, která ji odsunula na stříbrnou příčku i letos v květnu na evropském šampionátu v Karlových Varech. Tentokrát jí česká reprezentantka porážku oplatila.

Citová vybojovala medaili i ve finále soutěže trojic, kde spolu s Eliškou Martinovskou a Karolínou Jánskou z Fitness Klubu Louny skončily druhé za Australankami.

Témata:  aerobik, svět, Sport
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud