Sparta může sešívky potrápit. Pryč s nesmyslnostmi od sudích | iSport.cz
21. července 2021 • 10:55

Sparta může sešívky potrápit. Pryč s nesmyslnostmi od sudích

Vstoupit do diskuse
10
TOP VIDEA
OH naruby: Ondra i bez medaile nadchl, jeho sport je úžasnou show
Krejčí v Olomouci: bude vyprodávat haly jako Jágr a zahraje si ještě za Boston?
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ LADISLAVA VÍZKA | Jsme na startu nového ročníku FORTUNA:LIGY, od kterého si všichni hodně slibujeme. Cítil jsem, a nebyl jsem sám, že předchozí sezona byla skoro neregulérní. Bičovala ji spousta nesmyslných rozhodnutí sudích, plno sporných rukou, penalt, šíleností od VAR. Byl v tom strašnej chaos. Snad to nyní konečně vedou frajeři, kteří tomu rozumějí. Radek Příhoda, šéf komise, je jeden z nich. Chce cech černoprdelníků zprofesionalizovat. To je dobře, schvaluju mu to. Vyhodil ty, co měli být vyhození. I jeden ligový trenér, s kterým jsem mluvil, si změny na profesionální listině velmi pochvaloval.Ale pozor, z nuly na sto to nejde okamžitě. Proto mám pro nadcházející ročník skromný cíl: bude mi stačit, když budu mít pocit, že se sudí nemýlili schválně. Pak budeme opravdu na cestě vzhůru. Kouskovaná není fotbal, EURO nastolilo velmi správný směr, dalo všem návod, jak by se mělo přistupovat k zápasu. Na turnaji to byl sport chlapů, nikoliv nagelovaných simulantů. Na Západě se tak trochu podle těchto pravidel jede, ale stejně to není ono. V Česku to nebylo ono vůbec, tak se nebojme a pískejme v duchu mistrovství Evropy. Lize to jen pomůže.

Řekl bych, že vedení našeho fotbalu má vizi, kam tenhle sport vrátit. Vždycky bude mít nějaké problémy, v klubech se pohybují různí vykukové, kteří to pořád nemyslí dobře, ale pokud jich zůstane menšina, obrození se náš fotbal dočká.

Dočtěte si celý článek a získejte neomezený přístup k obsahu na iSport.cz!

S iSport PREMIUM budete mít exkluzivní videa, zákulisní informace i analýzy. První měsíc jen za 49 Kč.

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
10

Letní olympijské hry Tokio 2020

Letní olympijské hry 2021 se v Tokiu konají od pátku 23. července do neděle 8. srpna. Na olympiádě se rozdá přes 300 sad medailí, česká nominace čítá 116 jmen.

Olympijské hry ONLINE Program LOH Výsledky Češi na LOH Česká olympijská kolekce Sporty a disciplíny Průvodce OH Tokio 2021 Basketbal na LOH 2021 Tenis na LOH 2021 Olympijské symboly Historie OH

Čeští medailisté v Tokiu: Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková (1. místo), Lukáš Krpálek (1. místo), Jiří Prskavec (1. místo), Jiří Lipták (1. místo), David Kostelecký (2. místo), Lukáš Rohan (2. místo), Markéta Vondroušová (2. místo), Alexander Choupenitch (3. místo) ~ Medailové pořadí LOH 2021

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud