S Kučerovem jsme se spíš kočkovali, ale mám už historii | iSport.cz
TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Myslel jsem si, že už se mi docela daří vyhýbat se různým incidentům, bohužel, stihnul mě další trest. Hlavně mě mrzelo to načasování. Přišel jsem tím o zápas doma pod širým nebem. Měl jsem tady spoustu lidí, co se přijeli podívat, tak jsem jim to musel vynahradit jinak a užít si to s nimi aspoň jako divák, když už ne jako účastník. S rodinkou jsme se po otevřeném ledě aspoň prošli, v boxu jsem seděl s brankářem Camem Talbotem, který se na zápas taky nesvlíkal.Během trestu mi nešel plat, do práce jsem však chodil jako obvykle a trénoval s týmem. Naposledy jsem stál deset zápasů, teď dva. Nešlo o nic tak závažného jako minule.

Jenže už mám nějakou historii. S lidmi z komise jsme byli na telefonu, probírali to a pohlíželi na věc ze všech možných úhlů. Viděli to trošku jinak než my s generálním manažerem. A právo rozhodnout mají oni.

Jasně, po Kučerovovi jsem šel, ale nemyslím, že bychom se po sobě nějak agresivně oháněli hokejkami. Spíš jsme se kočkovali. Já ty kluky znám, včetně

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud