Hvězda NFL se kasá: Půl roku tréninku a dostal bych se do NHL | iSport.cz
3. září 2018 • 14:06

Hvězda NFL se kasá: Půl roku tréninku a dostal bych se do NHL

Autor:
Jalen Ramsey nedostatkem sebevědomí skutečně netrpí
TOP VIDEA
Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV! Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ze slov nemá strach, to se o obránci Jalenu Ramseym z týmu Jacksonville Jaguars ví. Hvězdička NFL, a jeden z nejlepších mužů na své pozici v celé lize, si občas říká úplně co se mu zachce. Tentokrát se obul do NHL, kam by se údajně s trochou tréninku lehce probojoval.Tomuhle třiadvacetiletému chlapíkovi z Tennessee vážně sebevědomí nechybí. Ani trochu. Jeho o čtyři roky starší bratr Jamal to v rozhovoru pro ESPN odůvodnil tím, že jeho mladší bráška se v dětství pohyboval hodně mezi staršími chlapci a mezi partou se musel pořádně otrkat. Těžko si navíc navykal na porážky.

„Vždycky byl děsně ublížený, když jste ho například porazili během hraní na PlayStationu, tak vás klidně vyhodil z pokoje," vzpomíná s úsměvem. Podváděl často i při stolních hrách a nebál se měnit pravidla podle toho, jak se mu to hodí. „Jsem vlastně překvapený, že má vůbec nejěké kamarády," směje se starší bratr Ramsey.

Vtipná bratrova glosa se teď pro slavnějšího bratra dá použít i směrem k NHL. Tam si totiž Jalen vysloužil posměšné komentáře poté, co řekl, že ačkoliv nikdy nebruslil, tak že by po šesti měsících tréninku klidně mohl získat místo na soupisce některého z týmů.

Jak na něco takového vlastně přišel? Inu v mládí se mu dařilo snad ve všem, co dělal. Byl skvělým fotbalistou, ale zářil i v lakrosu či atletice. Už v dětských letech byl hodně nadaný a děti mu ve sportu zkrátka nestačily. I proto se u něj pak vyvinula značně přidrzlá povaha.

Několik reakcí ze strany hokejistů se samozřejmě bleskově objevilo. A o chválu zrovna nešlo...

Možná by se Ramsey měl také nejdříve podívat na video s Larry Fitzgeraldem, hráčem týmu Arizona Cardinals, který si minulý rok byl zabruslit s hokejovými Coyotes. A nebylo to úplně snadné.

VIDEO: Fitzgerald si zabruslil s Arizonou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud