15. června 2018 • 18:40

Soutěž o statisícové hodinky. I to bude baseballové All Star Game

Autor:
Nejlepší hráči z domácí baseballové extraligy tvoří výběry týmů Východ a Západ pro All Star Game 2018.
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší hráči z domácí baseballové extraligy tvoří výběry týmů Východ a Západ pro All Star Game 2018, která se uskuteční už 23. června na stadionu pražských Eagles. Západ budou reprezentovat pražské týmy společně s Třebíčí a s Blanskem. Za východ nastoupí baseballisté z Brna, Ostravy a Olomouce. Kromě zápasu bude k vidění homerun derby, koncert skupiny PORTLESS a další doprovodné akce. „Všichni se těšíme na skvělý baseball. Kluci se budou chtít předvést v nejlepším světle, určitě se vyhecují,“ prohlásil Marek Rejman z České baseballové asociace.O soupisce jednotlivých týmů rozhodly hlasy fanoušků. All Star Game tak proti sobě svede nejlepší pálkaře - Terrelle Joyce z Arrows Ostrava a Matěje Hejmu z Eagles Praha. Americký hráč v letošní sezóně odpálil už 13 homerunů, to pražský pálkař jich má na kontě zatím devět. Podobný souboj se dá čekat také u nadhazovačů - Wesley Roemer z Draků Brno s druhou nejnižší ERA 0.92, proti Jake Rabinowitzovi z Tempo Titans Praha, který už naházel 75 strikeoutů.

Už od 16:00 fanoušky čeká populární homerun derby. „Všichni jsme zvědaví na Terrella Joyce a Matěje Hejmu. Ale HR derby se zúčastní také legenda českého baseballu Pavel Budský. Určitě se bude chtít prosadit nadějný prospekt Marek Chlup. Upřímně, nevím, na koho bych si vsadil,“ řekl Rejman. Hráč, který odpálí nejvíce homerunů obdrží luxusní hodiny od společnosti Perrelet v ceně 160.000 Kč. Po něm bude následovat koncert skupiny PORTLESS, v 19:00 hodin začne samotný zápas.

Program All Star Game 2018 (sobota 23. června)
14:30: společné focení, losování DOMÁCÍ – HOSTÉ
16:00: HR derby
17:30: koncert skupiny PORTLESS
19:00: All Star Game 2018
Předpokládaný konec: 22:00, následuje  ASG 2018 After Party

Témata:  baseball, All star game
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze