Další Čech v UFC? Má jím být Dvořák, sběratel výher a bývalý šachista | iSport.cz
Ondřej Němec
7. února 2020 • 23:17

Další Čech v UFC? Má jím být Dvořák, sběratel výher a bývalý šachista

TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Plzeň - Příbram: Bucha po zmatcích v hostující obraně zvyšuje už na 2:0! Plzeň - Příbram: Bucha po zmatcích v hostující obraně zvyšuje už na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podle zatím neoficiálních informací bude pod slavnou americkou ligou UFC bojovat další české jméno. David Dvořák. Úspěšný sedmadvacetiletý bijec se prý představí na UFC Fight Night v Brazílii, a to už 14. března. Informoval o tom na Twitteru nizozemský novinář Marcel Dorff.Do bran UFC podle všeho vstoupí další Čech. Má jím být David Dvořák z Hradce Králové. Sedmadvacetiletý bojovník muší váhy by měl nastoupit 14. března na UFC Fight Night v Brazílii.

Pokud se informace potvrdí, není se čemu divit, že si jako další českou posilu nejslavnější liga světa vybrala právě Dvořáka. Jedná se totiž o nadšeného sběratele výher. Naposledy prohrál v roce 2012, od té doby nastřádal 13 vítězství v řadě. Naposledy zápasil na turnaji Oktagon 13 na pražské Štvanici, kde ve druhém kole porazil obávaného Ukrajince Arsena Taigibova.

Okamžiky před zápasem, David Dvořák se soustředí před vstupem do oktagonu
Okamžiky před zápasem, David Dvořák se soustředí před vstupem do oktagonu

Ač patří mezi největší profesionály v tuzemském MMA, je zvyklý si přivydělávat tvrdou prací, ať už dozorováním na stavbách nebo například kopáním hrobů, a to i přesto, že má vysokoškolské vzdělání se zaměřením na sportovní management. „Nemohl bych jít dělat někam do kanceláře,“ říká Dvořák, který před MMA dělal závodně šachy.

Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem

 
Články odjinud


Články odjinud