1. srpna 2012 • 17:26

Vavřinec je král, Vávra na hrad! Fanoušci se radují z první medaile na OH

Autor:
Hradilkův boj ve vlnách byl vítězný – český kajakář si dojel pro stříbrnou medaili!
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český medailový půst na OH v Londýně je u konce. Ve středu odpoledne ho rázně uťal vodní slalomář Vavřinec Hradilek, který ve finále zajel druhou nejrychlejší jízdu a potěšil strádající fanoušky. Ti ho na oplátku na sociálních sítích vynáší do nebes. 

Nejčastěji používanými superlativy v souvislosti s Hradilkovým životním závodem, v rámci kterého nestačil na kanálu v Lee Halley jen na Itala Molmentiho, jsou Nádhera a Vávro, děkujeme.

V podobně nadšeném duchu píše i fanynka Klárka Záleská: „Supeeeeer, mám obrovskou radost, jen tak dál, ať nám ty medaile přibývají!“

Se svými gratulacemi přispěchali i slovenští bratři, kterým už v Londýně dvě medaile zacinkaly. „Bratia Češi, gratulujem!“ napsala na facebook Deníku Sport Soňa Pacherová.

Posílat vzkazy stříbrnému medailistovi Vavřinci Hradilkovi můžete i na facebooku deníku Sport.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze