8. ledna 2023 • 21:59

Hvězdy z lodí tentokrát s florbalkami. Rohan přišel o formu, vyhráli Lenochodi

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Stadion v Česku nad 20 000: ten nový sparťanský? Šel bych do toho, říká Podaný
10 let, SEDM finále. Češky na grandslamech řádí. Připomeňte si slavné bitvy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Troja není jen Zoo a voda. Uvnitř loděnice se každý rok schází současné i bývalé hvězdy vodních sportů na Troja florbal cupu, letos už popatnácté. Lukáš Rohan ani Vít Přindiš ale formu mezi trošku jinými brankami nepotvrdili, vyhráli bývalý rychlostní kanoisté.



„Nenastoupili jsme v nejsilnějším složení, dva hráči se omluvili těsně před turnajem, tak jsme na poslední chvíli hledali náhradu. Já se v týdnu potýkal s nemocí, tak to nebylo úplně stoprocentní,“ zalitoval stříbrný olympijský medailista mezi kanoisty na divoké vodě Lukáš Rohan.

Jeho tým byl, pokud jde o jména, nejsilnější. Jeho spoluhráčem byl i Vít Přindiš, tým USK Micháč tentokrát ale nepostoupil ze skupiny. „Naše forma nebyla moc dobrá a prostě se to projevilo, soupeři byli lepší,“ uznal.

Těmi nejlepšími se tentokrát ukázali bývalí rychlostní kanoisté, kteří se pod poněkud klamavým názvem Splašenej lenochod B dostali do finále, které v konkurenci 16 týmů vyhráli.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud