Čeští volejbalisté postoupili v kvalifikaci | iSport.cz
30. května 2009 • 19:48

Čeští volejbalisté postoupili v kvalifikaci

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Škach,Konečný,Rak
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rittig se Starkou tleskali Julišovi, Guľa ordinoval tiki-taku
Olomouc - Mountfield HK: Hronek zkušeným zakončením překonal Lukáše, 0:5
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští volejbalisté postoupili do závěrečného kola kvalifikace světového šampionátu, který se v příštím roce uskuteční v Itálii. Rozhodla o tom dnešní výhra Černé Hory 3:1 nad Ukrajinou, po níž už svěřenci trenéra Zdeňka Haníka nemohou v liberecké skupině skončit mimo tři postupová místa.Čeští volejbalisté postoupili do závěrečného kola kvalifikace světového šampionátu, který se v příštím roce uskuteční v Itálii. Rozhodlo o tom dnešní vítězství Černé Hory 3:1 nad Ukrajinou, po němž už svěřenci trenéra Zdeňka Haníka nemohou v liberecké skupině skončit mimo tři postupová místa.

Stejně jako Češi mají jistý postup i Finové, kteří zatím všechny tři zápasy vyhráli bez ztráty setu. Duelem domácí reprezentace s Finskem o první příčku liberecký turnaj vyvrcholí, hraje se v neděli od 18:00. Podle konečného umístění se rozhodne, zda budou čeští volejbalisté v polovině srpna bojovat o účast na MS 2010 ve skupině s nasazeným Ruskem, nebo s Bulharskem.

Od 15:30 se v neděli utkají o třetí postupové místo týmy Belgie a Černé Hory, které mají na kontě po jednom vítězství. Ukrajinci, jediní liberečtí přemožitelé českého výběru, jsou po dnešním nezdaru definitivně mimo hru.

Témata:  sport, volejbal
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud