Martin Hašek
6. dubna 2011 • 15:48

Hvězdná generálka krasobruslařů V Tesla Areně

Diváci se mají v Tesla Aréně na co těšit
TOP VIDEA
Sparta slaví 125 let. Stadion otevřela fanouškům Sparta slaví 125 let. Stadion otevřela fanouškům
Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně
VŠECHNA VIDEA ZDE

V poslední test před světovým šampionátem se pro elitní krasobruslaře proměnila exhibice Nebeské hrany, která se koná v pražské Tesla Areně 15. a 16. dubna. Pro většinu hvězd totiž bude start v Praze generálkou na mistrovství světa v Moskvě, kam se šampionát přesunul po tragédii v Japonsku.Všechna esa potvrdila účast. Chybět nebude kontroverzní Američan Johny Weir, medailista z MS, který se nedávno veřejně přihlásil k homosexualitě. Svoje umění předvede i čínský pár Süe Šen, Čao Chung-po, olympijští vítězové, trojnásobní mistři světa.

Přijede mistryně Evropy Sarah Meierová, medailistka z OH i MS Sasha Cohenová i legendy minulosti - Slovák Jozef Sabovčík nebo Francouzka Surya Bonalyová. Hlavní hvězdou bude slavný Rus Jevgenij Pljuščenko, který se chce před olympiádou v Soči vrátit k závodní kariéře.

„Jako hostitel jsem rád, že všichni přijali pozvání a věřím, že uděláme dvě skvělé show. Zároveň to pro nás bude poslední příprava před mistrovstvím,“ říká nejlepší český krasobruslař Tomáš Verner.

Vstupenky na pražskou show jsou stále v prodeji v síti Ticketportal. Show začíná příští pátek ve 20.00, v sobotu v 17.30.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze