Skokani dostali před turné ultimátum | iSport.cz
27. prosince 2008 • 21:09

Skokani dostali před turné ultimátum

Autor: nit
Roman Koudelka
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teprve v den kvalifikace úvodního závodu Turné čtyř můstků v Oberstdorfu se rozhodne o startu českých skokanů. Včera však rada skokanského úseku zakázala reprezentantům startovat s reklamami jejich osobních sponzorů.Skokani jsou nespokojení se současným stavem, podle kterého nemají pro vlastní potřebu žádné reklamní místo. Úsek přitom zatím nebyl schopen sponzory sehnat sám.

Na kombinézách závodníků jsou neprodaná místa. Využití prostoru na lyžích navíc není specifikováno v reprezentačních smlouvách. Rada vychází z usnesení valné hromady, že všechny reklamy patří úseku.

Všichni závodníci mají zájem o místo na lyžích, Roman Koudelka chce navíc startovat v přilbě v barvách svého sponzora.

„Doporučili jsme Koudelkovi i ostatním, aby dodržovali pravidla,“ řekl šéf skokanského úseku Leoš Škoda pro stránky skoky.net.

V podstatě to znamená, že kdo neuposlechne, bude vyřazen z reprezentace.

 
Články odjinud


Články odjinud