Chceš vidět Plzeň v Evropské lize? Soutěž s Hankookem o 4 VIP lístky | iSport.cz
4. února 2019 • 11:07

Chceš vidět Plzeň v Evropské lize? Soutěž s Hankookem o 4 VIP lístky

Prezentace klienta
Soutěž o VIP lístky na Plzeň
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pro fanoušky tuzemského a evropského fotbalu jsme přichystali parádní soutěž! Díky spolupráci webu iSport.cz a společnosti Hankook nyní můžete soutěžit o 4 VIP vstupenky na očekávaný souboj Evropské ligy mezi Plzní a chorvatským Dinamem Záhřeb. Nejúspěšnější český klub posledních let se bude snažit probojovat do dalšího kola vyřazovací části a vy můžete být u toho! Jak na to? Hrajte o vstupenky ZDE>>Na facebookovém účtu Deník Sport tipněte správně výsledek utkání Mladá Boleslav – Plzeň a k tomu sdílejte příspěvek věnující se soutěži. Pokud bude více správných odpovědí, dva výherce dvou VIP vstupenek na utkání evropské úrovně vylosujeme.  Soutěžit můžete do začátku výše zmíněného utkání a každý má jen jeden tip. 

Společnost Hankook Tire je globální výrobce inovativních a oceňovaných radiálních pneumatik v prémiovém segmentu, určených pro osobní vozidla a vozidla typu SUV, terénní vozidla, lehká užitková vozidla, nákladní vozy a autobusy a závodní vozidla (rallye a okruhy). Založena byla v roce 1941 v Soulu.

Soutěž o VIP lístky na PlzeňSoutěž o VIP lístky na PlzeňFoto Koláž iSport.cz

Nejviditelnějším činem byla spolupráce s týmem Farnbarcher Racing, kterému v roce 2009 dodávala pneumatiky na závod 24 hodin Le Mans pro jejich vůz Ferrari F430 GT. Dále v roce 2008 dodávala pneumatiky také týmu Primetime Race Group, který se účastní amerického závodu American Le Mans Series. Hankook také sponzoruje tým KTR, který se účastní seriálu Super GT. Podporuje také soutěž Formule 3 - Euro-sérii.

Hankook se podílí také na závodech v rally, kde sponzoruje Skotský rally šampionát. Pneumatiky Hankook obouvá také několik týmu v evropském šampionátu v rally.

Od roku 2011 je Hankook také oficiálním dodavatelem pneumatik pro soutěž cestovních vozidel DTM. Kromě automobilového sportu Hankook sponzoruje fotbalové kluby Real Madrid a Borussia Dortmund. Dále je hlavním sponzorem Melbourne Football Club v Australské fotbalové lize. Hankook sponzoruje i anglický rugby tým Northampton Saints a dále je jedním z hlavních sponzorů Evropské ligy. Od roku 2017 je firma také jedním z hlavních sponzorů ruské Kontinentální hokejové ligy.

Pravidla

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. (dále jen “Organizátor“). Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby (s trvalým pobytem v České republice) . Účastí v soutěži akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat.

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, kteří poruší pravidla soutěže, a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla soutěže či soutěž předčasně ukončit.

Organizátor neodpovídá za nedoručení komunikace mezi soutěžícím a Organizátorem.

Výhra bude výherci předána přímo na stadionu před začátkem utkání. Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Organizátora. Pokud Organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

 

Témata:  sport, Hankook, plzeň, soutěž
 
Články odjinud


Články odjinud