Postupové scénáře na Turnaji mistryň: Plíškové stačí Kvitovou porazit | iSport.cz
25. října 2018 • 07:40

Postupové scénáře na Turnaji mistryň: Plíškové stačí Kvitovou porazit

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Souček skoro za 400 milionů? Podepsal Slavii na pět let, ale mohl by i odejít Souček skoro za 400 milionů? Podepsal Slavii na pět let, ale mohl by i odejít
Chtěli bychom ještě posily do středu hřiště a obrany, říká Jílek Chtěli bychom ještě posily do středu hřiště a obrany, říká Jílek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková se se dnes utkají na Turnaji mistryň v Singapuru o naději na semifinále. Lepší pozici má v Bílé skupině Plíšková, ale pro Kvitovou hovoří výtečná bilance proti českým hráčkám na světových turnajích. Uspěla i ve všech třech zápasech s Plíškovou na okruhu WTA. Která z nich se do semifinále dostane? Podívejte se na postupové scénáře.Vítězka Turnaje mistryň z roku 2011 Kvitová postoupí do semifinále jen v případě, že porazí Plíškovou ve dvou setech a Ukrajinka Elina Svitolinová zdolá Dánku Caroline Wozniackou. Výhry Kvitové a Wozniacké by znamenaly konec obou českých hráček v turnaji.

Plíšková může s Kvitovou i prohrát ve třech setech a v případě vítězství Svitolinové postoupí. Pokud Plíšková jakkoliv Kvitovou poprvé v kariéře na okruhu WTA porazí, zahraje si bez ohledu na duel Svitolinové s Wozniackou stejně jako loni v Singapuru semifinále.

Český souboj přijde na řadu v 10:00 SELČ. Ještě předtím vstoupí do turnaje pár Andrea Sestini Hlaváčková, Barbora Strýcová, jenž bude hrát od 7:30 proti Slovince Andreje Klepačové se Španělkou Marií José Martínezovou. Na závěr programu po druhém singlu se utkají čerstvé světové jedničky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniakovová s česko-americkým párem Květa Peschkeová, Nicole Melicharová.

POSTUPOVÉ SCÉNÁŘE

Plíšková projde do semifinále, pokud jakkoliv porazí Kvitovou

Kvitová musí porazit Plíškovou ve dvou setech a spoléhat na to, že Svitolinová jakkoliv porazí Wozniackou

Svitolinová potřebuje k postupu do semifinále uhrát set proti Wozniacké

Wozniacká potřebuje porazit Svitolinovou, aby měla šanci na postup. Jistotu jí dá výhra ve dvou setech.

Karolína Plíšková se raduje ze svého úvodního vítězství na Turnaji mistryň
Karolína Plíšková se raduje ze svého úvodního vítězství na Turnaji mistryň

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud