Federer dostal nejlepší vánoční dárek! Bude potřetí otcem | iSport.cz
25. prosince 2013 • 09:01

Federer dostal nejlepší vánoční dárek! Bude potřetí otcem

Autor: čtk, iSport.cz, pan
Roger Federer má dálší důvod k radosti. Bude potřetí otcem
TOP VIDEA
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalá světová jednička Roger Federer bude opět otcem. Dvaatřicetiletý švýcarský tenista na Štědrý den na sociální síti Twitter oznámil, že s manželkou Mirkou čekají třetí dítě."Mirka a já jsme velmi šťastní, protože můžeme oznámit, že Myla a Charlene budou v roce 2014 velké sestřičky. Hezké svátky," napsal Federer v narážce na dvojčata, která se vítězi rekordních 17 grandslamů narodila před čtyřmi lety.

Roger Federer již v minulosti několikrát oznámil, že se svojí ženou Mirkou plánují další přírůstek do rodiny. "Chtěli bychom velkou rodinu," prohlásila v jednom z rozhovorů dvaatřicetiletá legenda.

Rodák z Basileje je na žebříčku na šestém místě, v letošní sezoně výrazně omezil počet turnajů, kterých se zúčastnil, získal jediný turnajový triumf, když dominoval na turnaji v německém Halle.

Kde přibude k čtyřletým dvojčátkům slavného páru holčička či chlapeček, není zatím známo, stejně jako ani to, zda se rodina Rogera Federera a jeho ženy Mirky ještě rozroste.

Témata:  sport, tenis, Roger Federer
 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud