VIP Sport

30. září 2016 • 14:25

Žena zlatého judisty Krpálka 3 měsíce po porodu: Kost k nakousnutí!

Autor: mik
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už se nemusí bát, kdy a jestli vůbec se po červencovém porodu Toníka dostane zpátky do formy. Maminka Eva Krpálková (24) má totiž už dnes bříško ploché jako dřív! Nejslavnější český sportovec z olympijské Brazílie musí hrdě tleskat.Vyhrnula tričko a pochlubila se něčím, čeho někdo nedosáhne celý život. Manželka zlatého medailisty zvládla fantastickou proměnu za pouhé tři měsíce! Vypracované břišní svaly ukázala bývalá basketbalistka světu ani ne 13 týdnů po porodu.

„Konečně to začíná být trošku vidět,“ pochválila se manželka judistického hrdiny z Ria »Krpoše« na Instagramu, a navíc přidala recept ostatním maminám, jak ze sebe rychle udělat sexy šťabajzny.

„Mimčo si beru s sebou do fitka. Tonda je ve vajíčku a kouká nebo spí,“ poradila Eva. A jídelníček? „Celkem stereotyp. Snídaně vločky plus bílý jogurt, a po zbytek dne zelenina. Hodně zeleniny,“ dodala spokojeně.

Krpálkova manželka Eva na sobě perfektně zapracovala. Takhle vypadá 3 měsíce po porodu.
Krpálkova manželka Eva na sobě perfektně zapracovala. Takhle vypadá 3 měsíce po porodu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud