VIP Sport

6. dubna 2018 • 10:17

McGregorův úlet, který pohřbí jeho kariéru?! Napadl autobus protivníka, jde k soudu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle irský MMA bojovník Conor McGregor už opravdu přehnal. Když se dozvěděl, že přijde o pás šampiona lehké váhy, neváhal sednout do auta a s partičkou kumpánů vyrazil v New Yorku napadnout autobus Rusa Khabiba Nurmagomedova. Tedy jednoho z bojovníků, který se o víkendu o uvolněný pás utká. Poté, co rozbil dvě okna a zranil jednoho cestujícího, nasedl do auta a odjel. O pár hodin později se sám přihlásil policii. Pro jeho kariéru může mít tento incident fatální následky.Už rok a půl nestál Conor McGregor v kleci. A právě kvůli tomu přišel o pás šampiona lehké váhy, o který se o víkendu utká Chabib Nurmagomedov s Maxem Hollowayem. A právě ztráta těžce vybojovaného pásu irského bojovníka naštvala. Vydal se tak s několika kamarády na tiskovou konferenci před blížícím se zápasem. Na Nurmagomedova si počkal v garáži, kam se dostal na novinářskou akreditaci.

Jakmile spatřil jeho autobus, řádil jako smyslů zbavený. Na skleněná okna házel vše, co měl po ruce. Vzduchem tak létaly židle, odpadkové koše i kovové zábrany. Výsledkem tak byla dvě rozbitá okna. Ihned poté se McGregor sebral, nasedl s kumpány do přistaveného vozu a odjel.

VIDEO: Conor McGregor napadl protivníkův autobus:

Celý incident se však neobešel bez zranění. S tržnými ranami na hlavě musel odjet do nemocnice jeden z přítomných bojovníků Michael Chiesa. Další bojovník Ray Borg musel odvolat svůj zápas kvůli zranění oka poté, co ho zasáhl jeden ze střepů. Mluví se i o zranění několika lidí z ochranky.

McGregorovi tento úlet ovšem jen tak neprojde. Situace je vážná, sám McGregor se přihlásil na policejní stanici, dnes by měl stanout před soudem.

Jeho počínání odsoudil i šéf UFC Dana White. „Myslím si, že tento odporný a nechutný čin ochladí hodně jeho vztahů. Nebyl to zrovna skvělý krok v kariéře.“

McGregor má s Nurmagomedovem už dlouho nevyřízené účty, jejich spor se táhne už od roku 2016, kdy irského bojovníka po výhře Nurmagomedov nazval „kuřátkem“.

Sám McGregor v posledních měsících s UFC bojuje. Do klece se postavil naposledy v listopadu 2016, od té doby si odskočil k boxu, kdy se v ostře sledovaném zápase utkal s Floydem Mayweatherem. Poté už se zviditelnil několika eskapádami. V listopadu třeba napadl v Bellatoru rozhodčího, který ho nechtěl pustit do klece slavit výhru kamaráda.

Irský MMA bojovník Conor McGregor napadl protivníkův autobus
Irský MMA bojovník Conor McGregor napadl protivníkův autobus

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze