VIP Sport

6. dubna 2018 • 10:17

McGregorův úlet, který pohřbí jeho kariéru?! Napadl autobus protivníka, jde k soudu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle irský MMA bojovník Conor McGregor už opravdu přehnal. Když se dozvěděl, že přijde o pás šampiona lehké váhy, neváhal sednout do auta a s partičkou kumpánů vyrazil v New Yorku napadnout autobus Rusa Khabiba Nurmagomedova. Tedy jednoho z bojovníků, který se o víkendu o uvolněný pás utká. Poté, co rozbil dvě okna a zranil jednoho cestujícího, nasedl do auta a odjel. O pár hodin později se sám přihlásil policii. Pro jeho kariéru může mít tento incident fatální následky.Už rok a půl nestál Conor McGregor v kleci. A právě kvůli tomu přišel o pás šampiona lehké váhy, o který se o víkendu utká Chabib Nurmagomedov s Maxem Hollowayem. A právě ztráta těžce vybojovaného pásu irského bojovníka naštvala. Vydal se tak s několika kamarády na tiskovou konferenci před blížícím se zápasem. Na Nurmagomedova si počkal v garáži, kam se dostal na novinářskou akreditaci.

Jakmile spatřil jeho autobus, řádil jako smyslů zbavený. Na skleněná okna házel vše, co měl po ruce. Vzduchem tak létaly židle, odpadkové koše i kovové zábrany. Výsledkem tak byla dvě rozbitá okna. Ihned poté se McGregor sebral, nasedl s kumpány do přistaveného vozu a odjel.

VIDEO: Conor McGregor napadl protivníkův autobus:

Celý incident se však neobešel bez zranění. S tržnými ranami na hlavě musel odjet do nemocnice jeden z přítomných bojovníků Michael Chiesa. Další bojovník Ray Borg musel odvolat svůj zápas kvůli zranění oka poté, co ho zasáhl jeden ze střepů. Mluví se i o zranění několika lidí z ochranky.

McGregorovi tento úlet ovšem jen tak neprojde. Situace je vážná, sám McGregor se přihlásil na policejní stanici, dnes by měl stanout před soudem.

Jeho počínání odsoudil i šéf UFC Dana White. „Myslím si, že tento odporný a nechutný čin ochladí hodně jeho vztahů. Nebyl to zrovna skvělý krok v kariéře.“

McGregor má s Nurmagomedovem už dlouho nevyřízené účty, jejich spor se táhne už od roku 2016, kdy irského bojovníka po výhře Nurmagomedov nazval „kuřátkem“.

Sám McGregor v posledních měsících s UFC bojuje. Do klece se postavil naposledy v listopadu 2016, od té doby si odskočil k boxu, kdy se v ostře sledovaném zápase utkal s Floydem Mayweatherem. Poté už se zviditelnil několika eskapádami. V listopadu třeba napadl v Bellatoru rozhodčího, který ho nechtěl pustit do klece slavit výhru kamaráda.

Irský MMA bojovník Conor McGregor napadl protivníkův autobus
Irský MMA bojovník Conor McGregor napadl protivníkův autobus

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze