VIP Sport

27. července 2018 • 18:07

Petr Čech rapoval. Fucking and cool, oslnil spoluhráče na večeři Arsenalu

Autor: ,

Bojuje všemi silami o místo jedničky v brance Arsenalu. A nejen na hřišti. Brankář Petr Čech se předvedl také na týmové večeři v Singapuru, kde anglický klub pobývá v rámci předsezonního turné. Spoluhráčům zarapoval a rázem získal pozornost na sociálních sítích.Že je Čech zdatný bubeník, to řada fanoušků dobře ví. Nyní se snažil ukázat svůj hudební talent také jiným způsobem. Na týmové večeři si vzal mikrofon poté, co se s pěveckým vystoupením předvedly nové posily v týmu Gunners. A to včetně jeho konkurenta Bernda Lena. Toho svým vystoupením dokonale zastoupil.

Čech improvizoval a ve dvou krátkých větách nezapomněl proložit vulgárním výrazem fucking, kterými se raperské texty často jen hemží. Tady je překlad… „Chlapi, tady je Singapur, chcete, abych zpíval a to není fucking cool. Tenhle výlet je tak fucking dlouhý, už se nemůžu dočkat, až budu zpátky doma,“ řekl v rytmu do mikrofonu a sklidil obrovský ohlas. Zvlášť útočník Pierre-Emerick Aubameyang z něho byl úplně unešený.

A teď už zpátky do fotbalové práce. Zítra čeká Arsenal v Asii další prestižní přípravný zápas proti Paris St. Germain.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze