VIP Sport

17. ledna 2020 • 13:20

Pastrňák dojal svoji krásnou švédskou přítelkyni! Přivedl jí nového člena rodiny

Autor: roc
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten klučina ale umí překvapit! Hokejový bourák David Pastrňák (23) se rozhodl potěšit přítelkyni Rebeccu a koupil jim malého pejska. Švédská kráska byla štěstím bez sebe!Rozdává samou radost. Když talentovaný »Pasta« vjede na led, fanoušci Bostonu skoro nestíhají oslavovat jeho gólové příspěvky. A činí se také v domácnosti! Jako naposledy, když přivedl nečekanou návštěvu. Přítelkyni pořídil chlupáče! „Přišel domů a překvapil mě s nejroztomilejším malým kámošem,“ pochlubila se blonďatá Rebecca novým přírůstkem do rodiny na Instagramu.

Pejsánek »Eko«, jak ho pár pojmenoval, jí okamžitě přirostl k srdci! A jak vidno, pořádně nadšený z čtyřnohého parťáka byl i páníček, který se s ním okamžitě začal mazlit na koberci! Maličký shih-poo, jak se jejich plemenu říká, pak Davidovi na oplátku rozdal pár psích pusinek. Zkrátka láska jako trám!

David Pastrňák se svojí krásnou švédskou přítelkyní Rebekou
David Pastrňák se svojí krásnou švédskou přítelkyní Rebekou

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud